Trwa ładowanie...
d1662rx

Netflix wydaje program z prankami. Prowadzącym gwiazdor "Stranger Things"

Netflix postanowił wyprodukować program, w którym robi się kawały ludziom przed ukrytą kamerą. Show "Prank Encounters" ma poprowadzić Gaten Matarazzo, gwiazda serialu "Stranger Things". Jednak pojawiły się już krytyczne komentarze na temat programu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gaten Matarazzo będzie prowadzącym "Prank Encounters" Netfliksa
Gaten Matarazzo będzie prowadzącym "Prank Encounters" Netfliksa (East News)
d1662rx

Netflix wydaje program z prankami. Prowadzącym gwiazda "Stranger Things"

"Prank Encounters" to program Netfliksa, w którym ludzie są prankowani przed ukrytą kamerą. Jednak ma się różnić od standardowych show tego typu. Głównym założeniem programu będzie znalezienie dwóch nieznajomych osób, które mają zaczynać pierwszy dzień pracy w nowej firmie. Jednak nie jest ona taka, jak się wydaje. Nagle spełniają się ich wszystkie najgorsze koszmary związane z pracą. Wszystko ma być uchwycone za pomocą ukrytej kamery.

Prowadzącym "Prank Encounters" zostanie Gaten Matarazzo - gwiazdor hitu Netfliksa "Stranger Things". Jednak w temacie programu będzie miał więcej do powiedzenia, ponieważ mianowano go producentem wykonawczym, najmłodszym w historii platformy (ma zaledwie 16 lat).

d1662rx

Matarazzo będzie miał wsparcie producenckie od Bena Silvermana, Howarda Owensa, Kevina Healy’ego, Roba Gyde’a, stałych współpracowników Netfliksa. Na stanowisko reżysera zatrudniono Anthony’ego Gonzaleza, który realizował już podobne show ("Dance Moms" i "Undercover Boss").

Netflix wydaje program z prankami. Już są słowa krytyki

Pojawiły się już negatywne opinie o nowym show Netfliksa. Komentujący obawiają się o zdrowie uczestników. Twierdzą, że program może doprowadzić ich do depresji i zniechęcić do dalszego poszukiwania nowej pracy.

Nie wiadomo, kiedy miałby się ukazać pierwszy sezon "Prank Encounters". Pewnym jest, że zostanie nagranych osiem odcinków.

d1662rx

Podziel się opinią

Share

d1662rx

d1662rx