Trwa ładowanie...
d3l1388
d3l1388

Kto by przypuszczał, że między tym dwojgiem dojdzie do takiego zbliżenia! Nie byliśmy zaskoczeni zachowaniem *Nergala w programie Kuby Wojewódzkiego - nie od dziś wiadomo, że muzyk uwielbia szalone wybryki, ale żeby od razu wiązał się z seksowną Wodzianką? Początkowo myśleliśmy, że to jakiś żart, ale kolejne doniesienia i oświadczenia pomocnicy Wojewódzkiego świadczą, że ta para wcale nie udawała podczas pocałunku na antenie TVN-u!*

Adam Darski i Kuba Wojewódzki to dobrzy koledzy i nigdy tego też specjalnie nie ukrywali. Niedawno trener z "The Voice of Poland" opowiedział w "Kuba Wojewódzki Show" o stosunku do Kościoła Katolickiego, polityce, Dodzie oraz nowej, tajemniczej dziewczynie. Na samych słowach się nie skończyło - Nergal przeszedł do działania i obdarzył soczystym buziakiem Wodziankę, seksowną pomocnicę Kuby Wojewódzkiego. Jak się później okazało, muzyk i dziewczyna świetnie się znają, ponieważ... są parą!

Najpierw plotkarskie media doniosły, że muzyk i Wodzianka znają się już od jakiegoś czasu i to właśnie ją miał na myśli, kiedy opowiadał o tajemniczej nieznajomej, z którą się od jakiegoś czasu spotyka.

Plotki potwierdziła sama asystentka Wojewódzkiego, kiedy to na swoim profilu na Facebooku zamieściła wspólny z Nergalem link do zdjęcia szczeniaczka, pod którym napisała: SZYPKO!! SZYPCIEJ...!!! (zachowano pisownię oryginalną).

d3l1388

Gdy media zaczęły trąbić o romansie, Wodzianka szybko usunęła wpis i napisała tylko: WIELCE KCE MIEC PSA!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ponownie zachowano pisownię oryginalną...).

Cóż, po Nergalu można się było wszystkiego spodziewać, ale związku z Wodzianką?! Wielkim szokiem był romans z Dodą, a co dopiero z pomocnicą Wojewódzkiego i prezenterką Discostacji!
Wszystko wskazuje, że Adam Darski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i będzie nas jeszcze często raczył takimi wybrykami...

(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)
(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3l1388
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l1388