RozrywkaNergal ma romans z Wodzianką?!

Nergal ma romans z Wodzianką?!

Nergal ma romans z Wodzianką?!
Źródło zdjęć: © tvn

06.12.2011 14:56, aktual.: 25.11.2013 13:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kto by przypuszczał, że między tym dwojgiem dojdzie do takiego zbliżenia! Nie byliśmy zaskoczeni zachowaniem *Nergala w programie Kuby Wojewódzkiego - nie od dziś wiadomo, że muzyk uwielbia szalone wybryki, ale żeby od razu wiązał się z seksowną Wodzianką? Początkowo myśleliśmy, że to jakiś żart, ale kolejne doniesienia i oświadczenia pomocnicy Wojewódzkiego świadczą, że ta para wcale nie udawała podczas pocałunku na antenie TVN-u!*

Adam Darski i Kuba Wojewódzki to dobrzy koledzy i nigdy tego też specjalnie nie ukrywali. Niedawno trener z "The Voice of Poland" opowiedział w "Kuba Wojewódzki Show" o stosunku do Kościoła Katolickiego, polityce, Dodzie oraz nowej, tajemniczej dziewczynie. Na samych słowach się nie skończyło - Nergal przeszedł do działania i obdarzył soczystym buziakiem Wodziankę, seksowną pomocnicę Kuby Wojewódzkiego. Jak się później okazało, muzyk i dziewczyna świetnie się znają, ponieważ... są parą!

Najpierw plotkarskie media doniosły, że muzyk i Wodzianka znają się już od jakiegoś czasu i to właśnie ją miał na myśli, kiedy opowiadał o tajemniczej nieznajomej, z którą się od jakiegoś czasu spotyka.

Plotki potwierdziła sama asystentka Wojewódzkiego, kiedy to na swoim profilu na Facebooku zamieściła wspólny z Nergalem link do zdjęcia szczeniaczka, pod którym napisała: SZYPKO!! SZYPCIEJ...!!! (zachowano pisownię oryginalną).

Gdy media zaczęły trąbić o romansie, Wodzianka szybko usunęła wpis i napisała tylko: WIELCE KCE MIEC PSA!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ponownie zachowano pisownię oryginalną...).

Cóż, po Nergalu można się było wszystkiego spodziewać, ale związku z Wodzianką?! Wielkim szokiem był romans z Dodą, a co dopiero z pomocnicą Wojewódzkiego i prezenterką Discostacji!
Wszystko wskazuje, że Adam Darski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i będzie nas jeszcze często raczył takimi wybrykami...

Obraz
© (fot. tvn)
Obraz
© (fot. tvn)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Zobacz także:

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także