Trwa ładowanie...

Najodważniejszy serial TVP powróci

Share
Najodważniejszy serial TVP powróci
Źródło: Kapif.pl
dkrkjjq

16 stycznia rozpoczęły się zdjęcia do III serii serialu *"Licencja na wychowanie". Wydawało się niedawno,że to koniec produkcji, jednak szefowie Dwójki postanowili dać ekipie kolejną szansę.*

"Licencja na wychowanie" to portret dwóch małżeństw, rodziców w dzisiejszych czasach. Jedna para odżegnuje się od twardego sposobu wychowywania dzieci, jaki sama otrzymała, druga zaś stara się najwierniej ten model wychowania powielić.

dkrkjjq

Powodem tego, że serial miał zniknąć, była niska oglądalność. Jak zapewniają aktorzy ten serial jest jednak wartościowy i nie powinien znikać.

- Byłoby fajnie, gdybyśmy mogli zagrać jeszcze jeden sezon. To jest serial dla bardziej wymagającego widza i do konwencji w której gramy trzeba się przyzwyczaić - opowiada tygodnikowi "Nasze Seriale" Joanna Orleańska, serialowa Weronika.

No i udało się. nowe odcinki serialu "Licencja na wychowanie" zobaczymy wiosną.

Zobacz także:

dkrkjjq

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

dkrkjjq

Podziel się opinią

Share
dkrkjjq
dkrkjjq