Trwa ładowanie...
09-01-2012 14:57

Najchętniej oglądane seriale w 2011 roku

Najchętniej oglądane seriale w 2011 rokuŹródło: TVP
d3im5zf
d3im5zf

Po raz kolejny okazuje się, że Polacy nie przepadają za zagranicznymi produkcjami. Na liście najchętniej oglądanych seriali w 2011 roku znalazły się wyłącznie polskie serie. Zobaczcie, które tytuły były liderami pod względem oglądalności.

Ubiegły rok zdecydowanie należał do Telewizji Publicznej. Na liście znalazło się bowiem w sumie aż 11 seriali produkowanych przez TVP. Największą widownię zgromadził jeden z odcinków serialu "Ranczo", który oglądało 8,5 mln widzów. Nieco mniej osób śledziło losy Mostowiaków z "M jak miłość". Obie produkcje zdecydowanie wyprzedziły pozostałe tytuły, plasując się na czele listy najchętniej oglądanych seriali 2011 roku.

Zdecydowanie gorsze wyniki uzyskała produkcja "Ojciec Mateusz". Blisko 5,9 mln widzów uplasowało serial na trzecim miejscu w rankingu, wyprzedzając takie hity TVP, jak "Na dobre i na złe", "Barwy szczęścia" czy "Klan".

W przypadku stacji komercyjnych najwyższą - 10. pozycję, osiągnęła produkcja TVN - "Na Wspólnej", która tak samo jak serial "Życie nad rozlewiskiem", zgromadziła przed telewizorami 4,2 mln widzów. Na liście znalazła się także inna seria TVN - "W-11 Wydział Śledczy".

Pod koniec pierwszej piętnastki znalazły się dwa hity stacji Polsat - "Świat według Kiepskich" oraz "Pierwsza miłość". Całość zamyka zdjęty już z anteny serial TVP -"Chichot losu".

d3im5zf

Dla porównania w 2010 roku największą oglądalność miał serial Dwójki - "M jak miłość", którego oglądalność wynosiła w szczycie ponad 9 mln widzów. Natomiast tegoroczny zwycięzca - "Ranczo" przez ostatnie 12 miesięcy zwiększył średnią liczbę osób śledzących losy bohaterów serialu o prawie 1,5 mln.

Poniżej przedstawiamy zestawienie najchętniej oglądanych seriali 2011 roku w Polsce. Jak widać, nawet śmierć Hanki Mostowiak, nie była w stanie wynieść "M jak miłość" na pierwsze miejsce w rankingu.

Zobacz także:

d3im5zf

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d3im5zf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3im5zf