Trwa ładowanie...

"Na Wspólnej" z nową czołówką!

Share
"Na Wspólnej" z nową czołówką!
Źródło: TVN/x-news
d2mrax5

Cała plejada Gwiazd, nowatorskie spojrzenie na Warszawę i kolorowe motyle, symbolizujące szczęście i przemianę. Tak wygląda nowa czołówka serialu „Na Wspólnej”, której premiera już w poniedziałek, 1 września, o godzinie 20.10 na antenie TVN!

Zgodnie z zapowiedzią twórców serialu - „Na Wspólnej” wraca po wakacjach z nowymi wątkami, bohaterami i niespodziankami dla swoich fanów!
A jedną z nich jest… nowa czołówka serialu! W jej pierwszym kadrze zobaczymy wschód słońca nad Warszawą i wzbijające się ku niebu kolorowe motyle, które przez urocze zaułki miasta prowadzą widzów prosto do bohaterów „Na Wspólnej”.
I tak odwiedzimy m.in. Basię i Smolnego, siłującego się akurat z Kubusiem. Spotkamy tańczących na pomoście Zimińskich. Natkniemy się w parku na Kingę, Michała i Ignasia, puszczających żaglówkę. Podpatrzymy Ziębów krzątających się w barze. Żanetę, Wojtka i Manię przyłapiemy wraz z Renatą, Sławkiem i Dominikiem podczas off-roadowego rajdu. Będziemy świadkami radosnego spotkania Ewy, Agnieszki i Weroniki.
Zobaczymy sprawnościowe popisy Marty, Igora i Maksa w parku linowym oraz nietypową pobudkę jaką zafundowały Kamilowi Zuza i Ula! Bohaterami nowej czołówki są także Monika i Damian, rodzina Bergów oraz Roman i Honorata.

„Motywem przewodnim nowej czołówki jest >>lot motyla<<. To motyl - będący symbolem szczęścia i przemiany zarazem - łączy kolejne wątki przedstawiające naszych bohaterów. Dodaje lekkości i ciepła całej opowieści, nie pozbawiając jej jednocześnie realizmu. Wokół naszych bohaterów pojawia się pozytywna magia, która ich jednoczy i pozwala wierzyć, że nikt nigdy nie będzie sam” – mówi Radek Dunaszewski, reżyser czołówki „Na Wspólnej”.

d2mrax5

„Ile razy w naszym życiu zdarza się nam zatrzymać na chwilę i pomyśleć, jakie to życie jest piękne? Czasami powoduje to jakiś drobiazg, coś nas zachwyca i odrywa od codziennego pędu. Widok motyla jest właśnie takim ulotnym momentem, a jego symboliczny lot jest pretekstem do zatrzymania się >>na chwilę<< u naszych bohaterów” – dodaje Tomasz Karpiński, producent TVN serialu „Na Wspólnej”.

Premiera nowej czołówki „Na Wspólnej” już 1 września o 20.10 na antenie TVN! Zdjęcia do niej zostały zrealizowane w lipcu. Za scenariusz i reżyserię odpowiadał Radek Dunaszewski. Zdjęcia są autorstwa Tomasza Augustynka. Oprawą graficzną zajął się Krzysztof Kotlarski. A ujęcia Warszawy wykonał Mariusz Nawrocki, kierownik produkcji serialu „Na Wspólnej”.

d2mrax5

Podziel się opinią

Share
d2mrax5
d2mrax5