"Na Wspólnej" - pełne sensacji!

"Na Wspólnej" - pełne sensacji!
Źródło zdjęć: © ONS.pl

09.09.2009 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odkrywamy kolejne wątki, które w nowym sezonie „Na Wspólnej” zrewolucjonizują życie mieszkańców najpopularniejszej serialowej ulicy. Nowe i charakterystyczne kreacje aktorskie, emocjonujące historie i zaskakujące zwroty akcji. Bądźcie częstymi gośćmi „Na Wspólnej”, a nie pożałujecie!

Takich kobiet jak Ilona Zdybicka (Anna Samusionek)
się nie zapomina. Serialowa femme fatale zmanipuluje Michała (Robert Kudelski)
do tego stopnia, że jego małżeństwo stanie pod wielkim znakiem zapytania. Czy Kinga (Ilona Wrońska)
, która już raz zawiodła się na mężu, po raz kolejny uwierzy w jego usprawiedliwienia? Czy zdoła wybaczyć mu jego wielki błąd?

W nowym sezonie młodzież da swoim rodzicom bardzo w kość. Wielu „atrakcji” dostarczy Oksanie (Magdalena Nieć) i Borysowi (Oleg Sawkin) – Aleks (Paweł Marczuk). Chłopak nie może pogodzić się z faktem, że matka zataiła przed nim informację na temat jego prawdziwego ojca. Dlatego postanowi zemścić się na obojgu. W pewnym momencie jednak jego własny plan wymknie mu się spod kontroli i o mały włos nie doprowadzi do tragedii.

Chwile zwątpienia z powodu uzależnienia alkoholowego swojego syna będzie przeżywał Roman (Waldemar Obłoza). Czy zdoła przemówić Kamilowi (Kazimierz Mazur) do rozsądku, uchronić przed powielaniem swoich błędów i tym samym uratować jego związek z Zuzą (Małgorzata Socha)? Na pewno jest ktoś, komu będzie zależało, żeby tak się nie stało. Mowa oczywiście o Mikołaju Leśniewskim (Krzysztof Wieszczek), który nie straci nadziei na zdobycie serca Zuzy. Tym bardziej, że już we wrześniu w otoczeniu Kamila pojawi się Magda (Karolina Nolbrzak). Pod wpływem bardzo bezpośredniej i wyzwolonej dziewczyny ta znajomość zostanie zepchnięta na dość oryginalne tory.

Wiele życiowych i zawodowych zmian czeka również małżeństwo Konarskich. Pozycja Marty (Joanna Jabłczyńska)
w firmie zostanie poważnie zachwiana. „Życzliwy” kolega z pracy rzuci na jej zawodową nieskazitelność poważny cień. Sprawa okaże się na tyle poważna, że Marta straci pracę i dobre imię, na które tak długo i z poświęceniem, pracowała…

Zapraszamy do oglądania nowych odcinków „Na Wspólnej”, od poniedziałku do czwartku o 20. 05 na antenie TVN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także