Trwa ładowanie...

"Na Wspólnej": Paweł zdradza Martę

Share
"Na Wspólnej": Paweł zdradza Martę
Źródło: TVN
d1sz3om

Paweł ulega namowom Marty i zgadza się towarzyszyć jej podczas firmowego bankietu. Na imprezie czuje się bardzo skrępowany, dlatego wymyka się z niej przy pierwszej nadarzającej się okazji. Kiedy Marta orientuje się, że ukochany zniknął, również w pośpiechu opuszcza imprezę i jedzie do domu. Zastaje tam Pawła… obściskującego Kaję!

Marta (Joanna Jabłczyńska) przypomina Pawłowi (Rafał Cieszyński), że dziś po południu jest jej firmowy bankiet. Liczy, że ukochany będzie jej towarzyszył. Woliński, choć niezachwycony tą perspektywą, obiecuje pojawić się na bankiecie. Podczas przyjęcia jest znudzony i rozkojarzony. Nie bawią go branżowe rozmowy i toasty. Martwi się, że Kaja (Agnieszka Kawiorska) nie poradzi sobie z oporządzeniem wszystkich koni…W końcu Paweł wymyka się z imprezy!

Kiedy Marta orientuje się, że Paweł wyszedł, również opuszcza bankiet. Zaniepokojona zachowaniem ukochanego jedzie prosto do ich domu. A to co tam widzi, szokuje ją… Paweł namiętnie całuje Kaję!

Jak dalej potoczą się losy tej dwójki? Czy Marta wybaczy Pawłowi? A może Woliński zechce ułożyć sobie życie z Kają? Dowiemy się już niebawem!

Zapraszamy do oglądania „Na Wspólnej” od poniedziałku do czwartku o godz. 20.05 na antenie TVN!

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1sz3om

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sz3om
d1sz3om