Trwa ładowanie...
08-10-2009 12:59

"Na Wspólnej": Maja musi wybrać

"Na Wspólnej": Maja musi wybraćŹródło: TVN
djmqu7d
djmqu7d

Poważne wątpliwości Mai, która jest o krok od ślubu z Nowickim. Szczęśliwy Tadeusz już nie może doczekać się uroczystego „tak”. Determinacja Igora, który w ostatniej chwili zdecydował się po raz ostatni zawalczyć o miłość swojego życia! To wszystko i wiele innych emocjonujących wątków już dziś o godzinie 20.05 w „Na Wspólnej”.

Igor (Kuba Wesołowski) prosi redaktora naczelnego gazety, w której pracuje o pozwolenie na wyjazd służbowy. Nieważne jest dla niego gdzie, ani po co – liczy się to, by móc wyjechać gdziekolwiek. To dziś bowiem jego ukochana Maja (Agnieszka Żulewska) wychodzi za mąż - za innego mężczyznę! Dlatego Igor chce być jak najdalej od Warszawy…

Tymczasem Kamil (Kazimierz Mazur) dowiaduje się od Marty (Joanna Jabłczyńska)
, że Maję dręczą poważne wątpliwości, czy powinna wyjść za Nowickiego (Jacek Poniedziałek)
. Młody Hoffer, poruszony tą wiadomością, dzwoni do przyjaciela i wszystko mu opowiada. Igor uzmysławia sobie, że to jego ostatnia szansa. Decyduje się ratować swoją miłość…

Na chwilę przed uroczystym „tak” Maja w drzwiach kościoła widzi swojego ukochanego. Kiedy ksiądz wypowiada słowa przysięgi małżeńskiej jej wzrok skierowany jest na Igora… Co zrobi Maja?

To w dzisiejszym odcinku zobaczymy wzruszającą scenę, kiedy prawdziwa miłość zmierzy się z poważnie podjętą decyzją o małżeństwie. Zapraszamy do oglądania „Na Wspólnej” - już dziś o 20:05 tylko w TVN!

djmqu7d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djmqu7d