Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
na wspólnej
oprac. Anna Ryta
24-09-2019 07:01

Na Wspólnej. Kamila odzyskuje przytomność. Słyszała, jak Weronika przyznała się do winy (odcinek 2947 - streszczenie)

W 2947. odcinku serialu "Na Wspólnej" Robert przekonuje Weronikę, żeby przyznała się do spowodowania wypadku. Kobieta odmawia, ponieważ nie chce skazać swoich pociech na dom dziecka.

Na Wspólnej. Kamila odzyskuje przytomność. Słyszała, jak Weronika przyznała się do winy (odcinek 2947 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d21u7bb
d21u7bb

Tadeusiak stara się przekonać Weronikę, że powinna się przyznać do spowodowania wypadku. Ta jednak nie zamierza tego zrobić - nie skaże swoich dzieci na dom dziecka. Czy Robert będzie krył ukochaną? Tymczasem Kamila odzyskuje przytomność i oznajmia Roztockiej, że słyszała jej przyznanie się do winy!

Na Wspólnej pojawia się dystyngowany mężczyzna, Aleksander Ziębicki. Przedstawia się Ziębie jako jego bratanek. Opowiada o ich wspólnych przodkach-szlachcicach oraz ich ojcowiźnie z ruinami dworku. Ekscytacja udziela się wszystkim!

Ewa od rana czeka na wieści od syna w sprawie operacji Elżbiety. Wie, jak ryzykowny zabieg przechodzi Marcinkowa z jej winy... Tymczasem w szpitalu Ostrowski staje po stronie nowej ordynator, popierając jej zaskakującą decyzję. Spotyka się to z wrogością doktora Adamskiego, który ma o Kleczewskiej jak najgorsze zdanie...

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2947 - wtorek, 24.09.2019, o godz. 20:15 TVN

d21u7bb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21u7bb