Seriale polskieNa Wspólnej. Kamila odzyskuje przytomność. Słyszała, jak Weronika przyznała się do winy (odcinek 2947 - streszczenie)

Na Wspólnej. Kamila odzyskuje przytomność. Słyszała, jak Weronika przyznała się do winy (odcinek 2947 - streszczenie)

Na Wspólnej. Kamila odzyskuje przytomność. Słyszała, jak Weronika przyznała się do winy (odcinek 2947 - streszczenie)
Źródło zdjęć: © TVN | Radek Orzeł
oprac. Anna Ryta

24.09.2019 07:01, aktual.: 24.09.2019 12:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 2947. odcinku serialu "Na Wspólnej" Robert przekonuje Weronikę, żeby przyznała się do spowodowania wypadku. Kobieta odmawia, ponieważ nie chce skazać swoich pociech na dom dziecka.

Tadeusiak stara się przekonać Weronikę, że powinna się przyznać do spowodowania wypadku. Ta jednak nie zamierza tego zrobić - nie skaże swoich dzieci na dom dziecka. Czy Robert będzie krył ukochaną? Tymczasem Kamila odzyskuje przytomność i oznajmia Roztockiej, że słyszała jej przyznanie się do winy!

Na Wspólnej pojawia się dystyngowany mężczyzna, Aleksander Ziębicki. Przedstawia się Ziębie jako jego bratanek. Opowiada o ich wspólnych przodkach-szlachcicach oraz ich ojcowiźnie z ruinami dworku. Ekscytacja udziela się wszystkim!

Ewa od rana czeka na wieści od syna w sprawie operacji Elżbiety. Wie, jak ryzykowny zabieg przechodzi Marcinkowa z jej winy... Tymczasem w szpitalu Ostrowski staje po stronie nowej ordynator, popierając jej zaskakującą decyzję. Spotyka się to z wrogością doktora Adamskiego, który ma o Kleczewskiej jak najgorsze zdanie...

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2947 - wtorek, 24.09.2019, o godz. 20:15 TVN

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także