Trwa ładowanie...
28-11-2011 11:27

"Na Wspólnej": Igor straci pracę?

"Na Wspólnej": Igor straci pracę?Źródło: TVN
dflix2z
dflix2z

Najbliższe odcinki serialu *"Na Wspólnej" skupiać się będą na problemach rodzinnych i zawodowych. Pod znakiem zapytania stoi przyszłość Weroniki i Igora. Czy oboje stracą niedługi pracę? Czy uda się odnaleźć Emilkę? Czy Adam pomoże Weronice? Sprawdźcie, co się będzie działo w tym tygodniu w serialu.*

Odc. 1514

Basia pomaga Weronice po powrocie ze szpitala. Kiedy odbiera Antosię (Gabrysia Jeżółkowska) ze szkoły, zjawia się Sebastian (Robert Jarociński). Petrus dowiedziawszy się, że Weronika jest już w domu, postanawia ją odwiedzić. Tymczasem w mieszkaniu Roztockich jest Adam (Zbigniew Stryj) - proponuje Weronice swoją pomoc. Czy Sebastian znowu wszystko zepsuje?

Ambitna wspólniczka (Matylda Paszczenko) Zimińskiego roztacza wizje sukcesu ich firmy na rynku niemieckim! Niestety wiąże się to z poważnymi inwestycjami w rozwój firmy. Marek próbuje ostudzić zapał Mileny. Tymczasem Danuta namawia męża, żeby rozważył propozycję wspólniczki.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,25387,title,Na-Wspolnej,serial.html )**

dflix2z

Załamany Roman opowiada synowi o tym, jak wyrzucono go z egzaminu. Kamil jest zaskoczony faktem, że ojciec broni Marylki (Marta Marzęcka), przez którą oskarżono go o ściąganie! Doradza Romanowi, żeby się bronił. Hoffer stanowczo protestuje - nie chce wyjść na donosiciela.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,25387,title,Na-Wspolnej,serial.html )**

Odc. 1515

Rafał (Lech Mackiewicz) wraca z Anglii. Niestety, poszukiwania Emilki (Katarzyna Pyszyńska) nie dały rezultatu. Tosia (Agata Piotrowska – Mastalerz) została w Londynie - wciąż ma nadzieję, że odnajdzie córkę… Ale wydaje się, że dziewczyna naprawdę nie chce wrócić do domu, do synka! Wieczorem dzwoni telefon Agnieszki (Katarzyna Walter). W słuchawce nieoczekiwanie słychać niepewny głos Emilki....

dflix2z

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,25387,title,Na-Wspolnej,serial.html )**

Maria dopięła swego – Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) przychodzą na parafię w sprawie chrztu Kajetana. Ksiądz Bogumił jest bardzo uprzejmy - proponuje termin ceremonii na koniec miesiąca. Jednak podejście księdza zmienia się drastycznie w momencie kiedy dowiaduje się, że Monika i Damian nie mają ślubu!

Kinga spóźnia się do pracy na ważne zebranie z szefem wydawnictwa. Nikt jej nie powiadomił! Dyrektor (Łukasz Konopka) nie ukrywa niezadowolenia – nie szczędzi Brzozowskiej złośliwych uwag, faworyzując przy tym Sandrę (Maria Dejmek). Smolny wyjaśnia Kindze, że to właśnie Sandra miała ją powiadomić o zebraniu. Dla Brzozowskiej wszystko staje się jasne – zaczęła się ostra walka o stanowisko!

dflix2z

Odc. 1516

Weronika zdaje sobie sprawę, że za bardzo obciąża Basię swoimi problemami. Postanawia spytać Adama, czy pomoże jej w opiece nad Antosią. Ku zaskoczeniu Weroniki, Adam odmawia! Roztocki nie wyobraża sobie więcej spotkań z Sebastianem. Szczególnie w domu, który jeszcze do niedawna był dla niego oazą rodzinnego szczęścia.

W redakcji Igora krążą pogłoski, że gazeta ma problemy finansowe. Podobno szykują się zwolnienia! Jeden z dziennikarzy mówi, że Nowak nie musi się martwić, bo przecież jest ulubieńcem córki Naczelnego! Rzeczywiście Sara (Maria Semotiuk) daje Igorowi coraz bardziej czytelne sygnały, że liczy na coś więcej, niż przyjaźń...

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,25387,title,Na-Wspolnej,serial.html )**

dflix2z

Iwona (Aleksandra Mikołajczyk) przychodzi przeprosić Filipa za swoją ucieczkę z ostatniej randki. W ramach rekompensaty zaprasza go do siebie na kolację! Mówi mu, że będzie to dla niego niezapomniany wieczór... Niestety, chwilę przed spotkaniem, Iwona dzwoni do Konarskiego i odwołuje kolację! Filip słyszy, że dziewczyna jest roztrzęsiona. Co dzieje się z piękną dentystką?!

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,25387,title,Na-Wspolnej,serial.html )**

dflix2z

Odc. 1517

Weronika nie miała wyboru – musiała poprosić Sebastiana o pomoc. Petrus widzi w tym swoją szansę - chce stworzyć z Weroniką rodzinę! Jednak Roztocka jasno daje mu do zrozumienia, że nic z tego nie będzie… Tymczasem Agnieszka atakuje Adama za to, że porzucił żonę i dzieci! Roztocki broni się - Olszewska jest niesprawiedliwa, gdyż nie zna całej prawdy...

Kinga widzi jakimi sposobami jej konkurentka zdobywa sympatię dyrektora generalnego. Smolny radzi Brzozowskiej, że musi bardziej zdecydowanie walczyć o swoje stanowisko! Nieoczekiwanie wręcza jej teczkę z kopią projektu Sandry - namawia by go w tajemnicy przejrzała… Wyścig szczurów rozpoczął się na dobre!

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,25387,title,Na-Wspolnej,serial.html )**

dflix2z

Marek wyjeżdża z Mileną do Niemiec. Ola jest zdziwiona, że jej mama nie boi się puścić męża samego z tak atrakcyjną kobietą! Uwagi Oli trafiają w czuły punkt Danuty... Tymczasem Gosia przychodzi do mamy z poważniejszym problemem – Piotr naciska, by jak najszybciej zdecydowali się na dziecko! Gosia ma jednak ogromne wątpliwości… Danuta uświadamia córce, że być może nie ufa do końca Piotrowi (Maciej Jachowski)!

Serial "Na Wspólnej" emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05.

Zobacz także:

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

dflix2z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dflix2z