Trwa ładowanie...
28-12-2011 10:14

"Na Wspólnej": Czy Marta straci Janusza?

"Na Wspólnej": Czy Marta straci Janusza?Źródło: TVN
d4jqb20
d4jqb20

W najbliższym odcinku *"Na Wspólnej" Sylwia i Patryk wyjeżdżają na ferie do Szczyrku. Do ośrodka odwozi ich Janusz i… nieoczekiwanie zostaje z nimi na noc! Marta odchodzi od zmysłów i wyczekuje jego powrotu do Warszawy… Jak się okazuje – na próżno! Czy za tą zmianą planów Janusza coś się kryje? A może Sylwia w końcu osiągnie swój cel i zdoła uwieść swojego byłego męża?*

Janusz (Radosław Pazura) czule żegna się z Martą (Joanna Jabłczyńska) przed wyjazdem do Szczyrku. Zamierza odwieźć syna (Bronek Biziuk) i byłą żonę (Dorota Chotecka) na miejsce i jeszcze dziś ruszyć w drogę powrotną. Marcie jest bardzo przykro, kiedy widzi, że Janusz z byłą żoną i synem wyglądają jak szczęśliwa rodzina! Ich relacje ewidentnie się ociepliły, co bardzo niepokoi Martę. Zdaje sobie bowiem sprawę, że Sylwia nie odpuszcza i cały czas, choć w ukryciu, walczy o swojego byłego męża…

Niedługo po tym Marta odwiedza Filipa (Marcin Chochlew) i podczas tej krótkiej wizyty znajduje na sofie…biustonosz. Jest zakłopotana i zszokowana swoim odkryciem, jednak nie wspomina o nim mężowi. Konarska zaczyna podejrzewać, że Filip kogoś ma!

d4jqb20

W domu Marta do późna wyczekuje powrotu Janusza. Kiedy w końcu dzwoni do niego, Gajewski mówi, że popsuł mu się samochód i musi nocować w ośrodku, w którym mieszkają Sylwia i Patryk! Takiego obrotu spraw Marta się nie spodziewała… Janusz spędza noc w Szczyrku razem ze swoją byłą żoną, a Filip spotyka się z inną kobietą. A ona? Ona została sama… Czy taki los czeka Martę?

Zapraszamy do oglądania najbliższych odcinków „Na Wspólnej”, od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05 na antenie TVN!

Zobacz także:

d4jqb20

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d4jqb20
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jqb20