Trwa ładowanie...

"Na Wspólnej": Ciąża Joanny będzie zagrożona? Pojawią się komplikacje!

Share
"Na Wspólnej": Ciąża Joanny będzie zagrożona? Pojawią się komplikacje!
Źródło: AKPA
d2sduf0

Historia Joanny i Bogdana to obecnie jeden z najciekawszych wątków w "Na Wspólnej". Widzowie z pewnością zastanawiają się, jak potoczą się ich dalsze losy. Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że bliźniacza ciąża Joanny będzie zagrożona. O tym, co jeszcze wydarzy się w życiu bohaterki, dowiecie się z naszego wideo.

Przypomnijmy, że przed wakacjami okazało się, że Joanna jest w ciąży. Mało tego, na świat mają przyjść bliźniaki. Podekscytowany mąż bohaterki robi wszystko, aby żona miała jak najlepszą opiekę.

- Bez względu na wszystkie koszty ciążę do samego rozwiązania będzie prowadził doktor Godlewski. Kto jak kto, ale ty musisz mieć najlepszą opiekę z możliwych. Już ja ci to obiecuję! - deklarował.

d2sduf0

Na szczęście do tej pory nie było powodów do niepokoju, a ciąża bohaterki przebiegała niemalże książkowo. Jak jednak zdradziła Anna Cieślak, która wciela się w rolę Joanny, już wkrótce na horyzoncie pojawią się poważne problemy.

- Niestety, będą komplikacje, nie będzie łatwo i lekko. Trzeba będzie stawić czoła problemom. Nie mogę wszystkiego zdradzić, ale będziemy się mocno wspierać. Cieszę się, że poruszamy ten temat, bo myślę, że dobrze jest mówić o takich momentach, żeby je pokazać. Wiem, że takie sytuacje się zdarzają - przyznała aktorka w rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie obejrzyjcie zamieszczoną powyżej rozmowę z gwiazdą "Na Wspólnej".

d2sduf0

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sduf0
d2sduf0