Trwa ładowanie...

"Na krawędzi": Na szachownicy Marty pojawia się kolejny pionek

"Na krawędzi": Na szachownicy Marty pojawia się kolejny pionekŹródło: Polsat
d1xe8j0
d1xe8j0

Po śmierci Wolańskiego, Marta postanowiła chronić Karskiego. Wiedziała, że jego też będą chcieli zabić. Nie myliła się. Zawadę chce zniszczyć, wykorzystując jego żonę. Pan sędzia zaczął jednak działać pierwszy. Sprawdźcie, co wydarzy się w 5. odcinku *"Na krawędzi".*

Marta (Urszula Grabowska) spotyka się z Zawadą (Krzysztof Stelmaszyk), którego nominacja na sędziego Sądu Najwyższego jest bliska realizacji. Wyjaśnia mu, co ją spotkało dwadzieścia lat temu i że, w związku z nieudolnością wymiaru sprawiedliwości, postanowiła wziąć sprawy we własne ręce.

Kobieta chce, aby przeszedł on na wcześniejszą emeryturę. Jeśli tego nie zrobi, ona ujawni kompromitujące go informacje na temat jego żony - długi, narkotyki, weksle u gangsterów. Żona narkomanka i hazardzista - nie jest to najlepsza rekomendacja na najwyższe stanowiska w państwie.

Marta jest przekonana, że sędzia kocha władzę i chce mu ją odebrać. Jednak Zawada zaskakuje Sajno - styl życia Sylwii (Joanna Kulig) nie może mu już w żaden sposób zaszkodzić. Sylwia nie uwierzyła Marcie, że jej mąż nie jest tak miłym człowiekiem, jak młodej żonie dotąd się wydawało i to był błąd.

Czy to Protas będzie musiał zająć się żoną sędziego? Dlaczego mecenas Niemczyk (Mariusz Bonaszewski) ostrzegł Zawadę, że musi on raz na zawsze załatwić sprawę z Sylwią? Co łączy sędziego z mecenasem?

Odpowiedzi znajdziecie w 5. odcinku "Na krawędzi", który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu już jutro, 28 marca, o godzinie 22.00. Zapraszamy!

d1xe8j0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xe8j0