Trwa ładowanie...

"Must Be The Music": Kora pozostanie bez pracy? Jak sfinansuje leczenie?

Wyemitowano odcinki pokazujące przesłuchania, ale nie odbyły się półfinały.

"Must Be The Music": Kora pozostanie bez pracy? Jak sfinansuje leczenie?Źródło: AKPA
d1zbi5n
d1zbi5n

Ostatnia edycja "Must Be The Music: Tylko muzyka" była krótsza od poprzednich. Sezon zakończył finał na żywo, który odbył się 8 maja. Fani programu mają nadzieję, że to nie koniec, ale, choć nie zadecydowano jeszcze ostatecznie o porzuceniu formatu, nie ma wielkich nadziei na jego powrót na antenę jesienią.

- Najprawdopodobniej coś jest na rzeczy i program nie będzie kontynuowany, ale proszę kontaktować się z naszym działem PR - "Super Express" zacytował słowa Tomasza Matwiejczuka, rzecznika prasowego stacji. PR-owcy również nie podali żadnych konkretnych informacji. Można się więc domyślać, że decyzja wciąż jeszcze nie została podjęta.

Jeśli program nie pojawi się w kolejnym sezonie w ramówce Polsatu, będzie to oznaczało dla Kory, która jest jurorem show, utratę lwiej części zarobków. Jak wówczas piosenkarka pokryje koszty leczenia? Gwiazda przez kilka ostatnich lat zmagała się z chorobą nowotworową. Teraz leczy się specyfikiem, który nie jest finansowany przez NFZ. Do tej pory gwiazda sprzedała mieszkanie, aby móc pozwolić sobie na zakup drogiego leku. Dołączyła także do podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia, która zbiera fundusze dla chorych. Olga nie ukrywa, jakie są koszty kuracji - to 24 tysiące złotych miesięcznie.

Jako krytyk młodych talentów w show Kora otrzymywała około 200 tysięcy złotych za każdą edycję. Utrata tak wysokiego wynagrodzenia może być bolesna. Jednak gwiazda nie traci pozytywnego nastawienia. Najważniejsze przecież, że jest już zdrowa.

d1zbi5n

- Maszyna stwierdziła, że jestem czysta. Samopoczucie mam fantastyczne, nic mnie nie boli, od nie wiem ilu lat. Myśl, że leku może zabraknąć wprowadza mnie w niepokój, płaciłam całe życie podatki i nic z tego nie mam. Bez tego leku nie wiadomo, kiedy choroba wróci, a tak jest nadzieja, że nigdy. Na życie nie ma ceny. Ja nie mam dwudziestu lat, ale chcę żyć. Świat jest piękny - wyznała w "Wydarzeniach".

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d1zbi5n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zbi5n