Trwa ładowanie...
d2xy53o
d2xy53o

Ania korzysta z tego, że jest na fali! Dopiero co wygrała Taniec z Gwiazdami, a już staje się jedną z największych gwiazd stacji.

Fotel jurorki w You Can Dance, to dla niej za mało! Już jest mowa no jej własnym show.
-Producenci stacji rozpoczęli rozmowy z Muchą na temat jej show. Zarówno jedna, jak i druga strona doszła do wniosku, że trzeba kuć żelazo póki gorące - mówi osoba z TVN-u dziennikowi Super Express.

Jak sugeruje gazeta, program Ani z pewnością będzie miał świetny czas emisji, w końcu stacja będzie chciała promować swoją nową ulubienicę. To może oznaczać zagrożenie dla Kuby, którego show nie cieszy się rekordową oglądalnością. Według dziennika nie jest wykluczone to, że jego program zostanie przesunięty na inną godzinę. To byłby prawdziwy triumf Muchy, która kiedyś była z Wojewódzkim. Showman nie tak dawno temu naśmiewał się w Polityce, że niebawem Ania poprowadzi każdy program w TVN.

Ale to nie wszystko!

- Mucha ma też spore szanse na pracę w TVN Style. Może swoimi programami ściągnąć młodszego widza. To dla niej i dla kanału byłby strzał w dziesiątkę - mówi informator Super Expressu.

Czyżby Ania zrezygnowała z kariery aktorskiej na rzecz bycia showmanką?

d2xy53o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xy53o