Trwa ładowanie...
d2vug50

Młodej aktorce kazano nosić sztuczny biust. "Byłam nowa, nie mogłam odmówić"

Debra Messing opowiedziała w wywiadzie, że sam prezes stacji telewizyjnej naciskał, by aktorka wypchała sobie biustonosz do roli w sitcomie. Po pierwszym sprzeciwie uznała, że nie ma wyboru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Debra Messing zaczynała w serialu "Nowojorscy gliniarze"
Debra Messing zaczynała w serialu "Nowojorscy gliniarze" (Getty Images)
d2vug50

W rozmowie z Sharon Stone przeprowadzonej dla "Variety" 50-letnia gwiazda seriali "Will & Grace" i "Tajemnice Laury" opowiedziała o trudnych początkach w Hollywood. Messing, która dziś może się pochwalić ośmioma nominacjami do Złotych Globów i nagrodą Emmy wyznała, że jako świeżo upieczona aktorka po szkole w Nowym Jorku zaliczyła zimny prysznic.

- Musiałam nosić sztuczny biust, kiedy trafiłam do Hollywood i dostałam pierwszą rolę w sitcomie – mówiła Messing, która po otrzymaniu od producenta wkładek odmówiła ich noszenia.

- Mówiłam, że wyglądam głupio i nie będę ich nosić. Na co oni odpowiedzieli, że dzwonił prezes stacji i chce, bym je nosiła – wyznała po latach aktorka. – Byłam w szoku, ale jako nowa osoba w branży myślałam, że nie mogę odmówić.

d2vug50

24 lata później nikt już jej nie zmusza, ani nie sugeruje, by wypychała sobie biustonosz. – Jestem płaska i uwielbiam to – wyznała gwiazda "Will & Grace" związana z serialem od 20 lat.

Obejrzyj: Małgorzata Kożuchowska przeklada świętowanie rocznicy ślubu. Na drodze stanęły zawodowe plany

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2vug50

Podziel się opinią

Share

d2vug50

d2vug50