Trwa ładowanie...
19-01-2010 09:22

"Misja specjalna" wraca na antenę Jedynki

"Misja specjalna" wraca na antenę JedynkiŹródło: tvp
d2exhcd
d2exhcd

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl ) * Od lutego br. na antenie TVP 1 znów oglądać będzie można magazyn śledczy "Misja specjalna". Program emitowany będzie w środy ok. godz. 22.50.*

d2exhcd

"Misja specjalna" obecna była w ramówce Jedynki od września 2006 roku aż do marca 2009 roku, kiedy została zdjęta z anteny. Piotr Farfał, wówczas p.o. prezes TVP, tłumaczył wtedy, że powodem zakończenia emisji programu było wyczerpanie się jego formuły.

Dlaczego program wraca? - Decyzja o powrocie magazynu wynika przede wszystkim z faktu, że cieszył się on dużą popularnością, a po jego zniknięciu nie pojawił się żaden inny program, który z równym powodzeniem zapełniłby powstałą lukę w ofercie programowej TVP - informuje nas biuro prasowe TVP.

Od grudnia ub.r. w TVP 1 znów pracuje autorka "Misji specjalnej" Anita Gargas, która obecnie pełni funkcję wicedyrektora anteny ds. publicystyki.

Formuła nowej edycji śledczego magazynu ma być zbliżona do poprzedniej. Skład dziennikarski redakcji nadal jest kompletowany. Na razie TVP nie informuje, kto będzie gospodarzem nowych odcinków "Misji".

d2exhcd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2exhcd