Trwa ładowanie...

"Miłość jak z powieści": Skrzynecka dostanie kolejny program w Polsat Cafe?

"Miłość jak z powieści": Skrzynecka dostanie kolejny program w Polsat Cafe?Źródło: AKPA
dxy90ub
dxy90ub

Katarzyna Skrzynecka, która przeszło dwa miesiące temu została mamą, powoli wraca do pracy. Choć na razie świeżo upieczona mama pojawi się tylko w teatrze, to już zapowiada powrót do telewizji. Czy aktorka otrzymała konkretną propozycję?

Ulubienica widzów programu ”Taniec z gwiazdami” nie zamierza zrezygnować z pracy, którą kocha. Mimo że, chce spędzać z córeczką jak najwięcej czasu, aktorka wraca do teatru. Pod koniec stycznia Skrzynecka wystąpi w spektaklu "I tak Cie kocham" w Teatrze Kamienica. W najbliższym czasie artystka zapowiada też kilka koncertów i powrót do telewizji.

W jakiej produkcji zobaczymy Skrzynecką na telewizyjnym ekranie? Tego nie wie nawet sama zainteresowana. Pewne jest jednak, że stacja Polsat, z którą ostatnio współpracowała gwiazda dobrze ocenia współpracę z Kasią:
- Świetnie sprawdziła się w poprzednim sezonie jako prowadząca "Miłość jak z powieści" i chcielibyśmy, by pojawiła się w nowej ramówce Polsat Cafe. Jeszcze jest za wcześnie, by mówić o szczegółach - wyjawiła dyrektorka stacji dziennikarzowi magazynu "Flesz".

Wygląda więc na to, że fani licznych talentów Kasi muszą uzbroić się w cierpliwość.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

dxy90ub

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dxy90ub
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxy90ub