Trwa ładowanie...
dfqm1my

"Miesiąc katastrof" na Scifi Universal

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Miesiąc katastrof" na Scifi Universal
(Scifi Universal)
dfqm1my

Huragan, trąba powietrzna i ulewne deszcze to żywioły, z którymi będą zmagać się bohaterowie filmów emitowanych we wrześniu na Scifi Universal. W ramach cyklu "Miesiąc katastrof", stacja wyemituje cztery pełnometrażowe produkcje: "Wiatr, który niesie śmierć", "Super cyklon", "Hiperkan" oraz "40 dni i 40 nocy".

Kanał Scifi Universal zaprasza do oglądania mrożącego krew w żyłach filmu "Wiatr, który niesie śmierć". Pewnego dnia, telewizyjny prezenter pogody zauważa, że groźne prądy strumieniowe zaczęły przenikać do dolnych warstw atmosfery. Jego odkryciem zaczynają interesować się naukowcy, którzy potrzebują pomocy, aby zapobiec ogólnoświatowej katastrofie.

"Super cyklon" to kolejna propozycja stacji na wrzesień, przy której nie sposób się nudzić. Wschodniemu wybrzeżu USA zagraża potężna trąba powietrzna. Meteorolog oraz inżynier naftowy stają do walki z żywiołem. Widzowie przekonają się, czy uda im się zapobiec katastrofie.

dfqm1my

Bohaterami kolejnej produkcji, która pojawi się na antenie Scifi Universal, zatytułowanej "Hiperkan", są naukowcy pracujący nad nowym źródłem energii. Ich doświadczenie okazuje się być tragiczne w skutkach. Przez nieuwagę doprowadzają do katastrofy ekologicznej. Szalejące huragany powstałe w wyniku eksperymentu sieją zniszczenie w Ameryce Północnej. Jedynie oni wiedzą, jak powstrzymać przerażający żywioł.

W ostatnią sobotę miesiąca Scifi Universal wyemituje film "40 dni i 40 nocy", którego bohaterowie będą musieli zmierzyć się z powodzią. Mikrobiolog współpracujący z wojskiem stawi czoła niebezpieczeństwu i postanowi wybudować współczesną arkę, aby ocalić ludzi.

"Wiatr, który niesie śmierć":
Emisja: sobota 7 września, godz. 21.00

"Super cyklon":
Emisja: sobota 14 września, godz. 21.00

dfqm1my

"Hiperkan":
Emisja: sobota 21 września, godz. 21.00

"40 dni i 40 nocy":
Emisja: sobota 28 września, godz. 21.00

 (fot. Scifi Universal )
((fot. Scifi Universal ))
 (fot. Scifi Universal )
((fot. Scifi Universal ))
dfqm1my

Podziel się opinią

Share
dfqm1my
dfqm1my