Trwa ładowanie...
06-10-2014 15:30

Międzynarodowa gwiazda Dynamo w 20m2!

Share
Międzynarodowa gwiazda Dynamo w 20m2!Źródło: mat.prasowe
d1p0esf

Wywiad z zagraniczną gwiazdą w 20m2 to początek nowego formatu na kanale Łukasza.
- W związku z ciągłą chęcią rozwijania mojego kanału na Youtube, postanowiłem otworzyć się na zagraniczne gwiazdy. Cieszę się, że po raz kolejny udaje mi się stworzyć nowy format w Internecie - tłumaczy Jakóbiak.
Niezwykły odcinek z pewnością dostarczy wrażeń. Po raz pierwszy Łukasz, zgodnie z zapowiedziami, gościł zagraniczną gwiazdę. Wywiad został przeprowadzony po angielsku - dla wygody widzów, w odcinku zostaną również zamieszczone napisy w języku polskim.

Dynamo to słynny brytyjski iluzjonista, z pięcioma milionami fanów na facebooku, znany głównie z programów Więcej niż Magia oraz The Best of. Jego pierwszym spotkaniem podczas odwiedzin w Polsce było wystąpienie w 20m2. Dynamo odwiedził Polskę w celach promocji programu na Discovery Channel Dynamo, więcej niż magia, którego premiera 16.10 o godz. 22.00.

Łukasz Jakóbiak przygotował dla wyjątkowego gościa niespodziankę - wielki napis Dynamo na banerze o wymiarach 9mx7,5m. Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Dynamo zaskoczy widzów jednym ze swoich niezwykłych tricków, który przygotował specjalnie dla fanów 20m2. Teaser odcinka zostanie opublikowany we czwartek, zaś pełen odcinek pojawi się w sieci już w najbliższą niedzielę.

d1p0esf

Odcinek będzie można zobaczyć 12 października na oficjalnym kanale 20m2 na Youtube: https://www.youtube.com/user/20m2

(fot. mat.prasowe)
Źródło: (fot. mat.prasowe)
d1p0esf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p0esf
d1p0esf