Trwa ładowanie...
d34gk44

Meryl Streep w "Wielkich kłamstewkach". Fani hitu HBO będą zachwyceni!

Gwiazdorska obsada serialu "Wielkie kłamstewka" powiększyła się właśnie o jedną z największych aktorek wszech czasów. Meryl Streep wystąpi w drugim sezonie cyklu HBO.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meryl Streep dołączyła do obsady nagradzanego serialu podstawie powieści Liane Moriarty
Meryl Streep dołączyła do obsady nagradzanego serialu podstawie powieści Liane Moriarty (East News)
d34gk44

Meryl Streep wcieli się w Mary Louise Wright, matkę Perry'ego, którego w pierwszym sezonie grał Alexander Skarsgard.

Przypomnijmy, że powstanie 7 kolejnych odcinków "Wielkich kłamstewek". W nowej odsłonie do swych ról wracają Nicole Kidman i Reese Witherspoon, które też będą producentkami wykonawczymi. Spodziewane jest, że w obsadzie ponownie znajdą się również Shailene Woodley, Alexander Skarsgard i Laura Dern. Ponadto scenariusz ponownie napisze David E. Kelley. Andrea Arnold ("American Honey") stanie za kamerą wszystkich nadchodzących epizodów.

Bohaterkami serialu "Wielkie kłamstewka" są matki dzieci chodzących do tej samej szkoły: Celeste (Nicole Kidman), Madeline (Reese Witherspoon) i Jane (Shailene Woodley). Pod powierzchnią ich pozornie idealnego życia w zamożnej społeczności małego miasteczka czai się coś złowieszczego. Kiedy dochodzi do morderstwa, w ich życie wkradają się zamęt i chaos, a każdy mieszkaniec chętnie wskaże winnych.

d34gk44

Produkcja powstała na podstawie powieści Liane Moriarty. "Wielkie kłamstewka" zostały nagrodzone Emmy w 2017 r. i Złotym Globem w 2018 r. jako najlepszy serial telewizyjny.

16 lutego 2018 roku do kin trafi obraz "Czwarta władza" z Meryl Streep. Za rolę aktorka otrzymała nominację do Oscara.

d34gk44

Podziel się opinią

Share

d34gk44

d34gk44