Trwa ładowanie...

Medycyna i miłóść w FOXlife

Share
Medycyna i miłóść w FOXlife
d3ueeq2

Już 4 marca o godz. 21.00 debiutuje na kanale filmowym FOXlife, najnowsza, czwarta odsłona zawodowych i prywatnych perypetii ulubionych przez widzów chirurgów ze szpitala Grace.

Z kolei 7 marca, kolejna gratka dla fanów seriali medycznych – premiera Prywatnej praktyki, która obrazuje losy dr Addison, postaci znanej z Chirurgów.

d3ueeq2

Chirurdzy to serial medyczny, który jest idealną mieszanką dramatu, komedii i filmu obyczajowego. Prywatne i zawodowe życie grupy młodych lekarzy – tytułowych chirurgów, zyskało rzesze wiernych fanów na całym świecie.

Czwarta seria losów lekarzy, to nowe obowiązki bohaterów i nowe postacie. Meredith, Cristina, Izzie i Alex, nie są już stażystami ale pełnoprawnymi lekarzami rezydentami, muszą więc brać pełną odpowiedzialność za decyzje, które podejmują przy stole chirurgicznym.

Kanał filmowy FOXlife wyemituje całą czwartą serię produkcji Chirurdzy, która ze względu na strajk scenarzystów została skrócona do 11 odcinków, każdy po 60 minut. Premierowe odcinki wyświetlane będą w każdy wtorek o godzinie 21.00.

W czwartej serii Chirurgów zabraknie ulubionej przez fanów dr Addison. Jednakże jej losy i zmagania o własne szczęście z dala od byłego męża dr Dereka Sheperda, fani serialu mogą śledzić już od 7 marca o godz. 21.00 w nowej, premierowej produkcji Prywatna praktyka.

d3ueeq2

Prywatna praktyka to serial typu spin-off. Fabuła rozwija się bowiem wokół bohaterki bliskiej i znanej już widzom z innej produkcji. Shonda Rimes, producentka Chirurgów tak polubiła postać Addison, iż postanowiła dać widzom szansę przyjrzenia się wyłącznie jej losom.

Opowieść o Addison to opowieść o drugiej szansie, o poszukiwaniu nowej drogi, którą można iść już do końca życia. Zatem początkiem fabuły, staje się odejście dr Addison ze szpitala Grace w Seattle i wyjazd do Santa Monica, gdzie otrzymuje propozycję pracy.

Serial Prywatna praktyka zadebiutował w USA na antenie ABC Television we wrześniu 2007 roku, stając się hitem jesieni na tej stacji. Obecnie trwają prace na planie drugiej serii tej produkcji.

Kanał filmowy FOXlife wyemituje całą pierwszą serię Prywatnej praktyki, która ze względu na strajk scenarzystów została skrócona do 9 odcinków, każdy po 60 minut. Premierowe odcinki wyświetlane będą w każdy piątek o godzinie 21.00.

d3ueeq2

Podziel się opinią

Share
d3ueeq2
d3ueeq2