Talent Show"MasterChef" wróci na antenę TVN!

"MasterChef" wróci na antenę TVN!

"MasterChef" wróci na antenę TVN!
Źródło zdjęć: © AKPA

23.03.2016 13:10, aktual.: 23.03.2016 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszystkich tych, których zmartwiła informacja o zniknięciu z anteny TVN "MasterChefa", uspokajamy. Owszem, w wiosennej ramówce program został zastąpiony przez 1. polską edycję "MasterChefa Juniora", ale to wcale nie oznacza, że stacja definitywnie zrezygnowała z kulinarnego formatu dla dorosłych.

Już w kwietniu br. rozpoczną się precastingi z udziałem produkcji (jeszcze bez jurorów). Pierwsze eliminacyjne spotkania odbędą się 10 kwietnia w Krakowie, 17 kwietnia w Gdyni, 22 kwietnia w Poznaniu i 24 kwietnia w Warszawie. Wyłonieni na tym etapie uczestnicy zostaną poddani ocenie przed kamerami. Wówczas przyglądać im się również będą eksperci: Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran.

Nagrodą w programie jest 100 tys. złotych, tytuł polskiego "MasterChefa" oraz kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej. Do tej pory laureatami show zostali: Barbara Ritz (1. edycja), Beata Śniechowska (2. edycja), Dominika Wójciak (3. edycja) oraz pierwszy mężczyzna w Polsce i zaraz najmłodszy laureat programu w Europie - Damian Kordas (4. edycja).

Według danych Nielsen Audience Measurement, ostatni sezon "MasterChefa" emitowany jesienią ub.r. zgromadził średnio 2,23 mln widzów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także