Trwa ładowanie...

"MasterChef" wróci na antenę TVN!

Share
"MasterChef" wróci na antenę TVN!
Źródło: AKPA
dqzfq6u

Wszystkich tych, których zmartwiła informacja o zniknięciu z anteny TVN "MasterChefa", uspokajamy. Owszem, w wiosennej ramówce program został zastąpiony przez 1. polską edycję "MasterChefa Juniora", ale to wcale nie oznacza, że stacja definitywnie zrezygnowała z kulinarnego formatu dla dorosłych.

Już w kwietniu br. rozpoczną się precastingi z udziałem produkcji (jeszcze bez jurorów). Pierwsze eliminacyjne spotkania odbędą się 10 kwietnia w Krakowie, 17 kwietnia w Gdyni, 22 kwietnia w Poznaniu i 24 kwietnia w Warszawie. Wyłonieni na tym etapie uczestnicy zostaną poddani ocenie przed kamerami. Wówczas przyglądać im się również będą eksperci: Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran.

Nagrodą w programie jest 100 tys. złotych, tytuł polskiego "MasterChefa" oraz kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej. Do tej pory laureatami show zostali: Barbara Ritz (1. edycja), Beata Śniechowska (2. edycja), Dominika Wójciak (3. edycja) oraz pierwszy mężczyzna w Polsce i zaraz najmłodszy laureat programu w Europie - Damian Kordas (4. edycja).

dqzfq6u

Według danych Nielsen Audience Measurement, ostatni sezon "MasterChefa" emitowany jesienią ub.r. zgromadził średnio 2,23 mln widzów.

Zobacz także: Anna Starmach wyznaje: "Uciekałam przed ogórkami kiszonymi. Miałam fobię"

dqzfq6u

Podziel się opinią

Share
dqzfq6u
dqzfq6u