Talent Show"Masterchef: Gordon Ramsay": Kto wygra kulinarne starcie?

"Masterchef: Gordon Ramsay": Kto wygra kulinarne starcie?

"Masterchef: Gordon Ramsay": Kto wygra kulinarne starcie?
Źródło zdjęć: © TLC

14.12.2013 13:16, aktual.: 14.12.2013 13:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stu śmiałków gotowych do walki o zwycięstwo. Będą wytrwale zmagać się w pojedynku, który odmieni życie tylko jednego z nich. Muszą zmierzyć się nie tylko ze swoim wyobrażeniem o tym, jak dobrzy są w kulinariach, będących ich pasją, ale przede wszystkim stawią czoła samym sobie, presji czasu oraz surowym werdyktom jury. Kto zwycięży tę batalię i na kogo postawi mistrz?

Wielokrotnie nagradzany mistrz sztuki kulinarnej Gordon Ramsay, restaurator Joe Bastianich i znany kucharz Graham Elliot zapraszają na trzecią serię kulinarnych zmagań. Setka najlepszych kucharzy amatorów z całych Stanów Zjednoczonych przybywa do Los Angeles z nadzieją, że uda im się zdobyć wymarzony tytuł Masterchefa i główną nagrodę w wysokości 250 tysięcy dolarów.

Uczestnicy programu to istna mieszanka osobowości. W pojedynku zmierzą się między innymi broker giełdowy, śpiewak operowy i pierwszy w historii konkursu niewidomy kucharz. Elementem łączącym osoby z różnymi życiowymi doświadczeniami będzie niczym nieograniczona pasja do gotowania.

Przed uczestnikami tej serii nie lada konkurencje. Ich zadania będą niezmiernie zróżnicowane, od przygotowywania szkolnych obiadów, po wystawne przyjęcia weselne. Sędziowie oceniać będą smak i oryginalność zaprezentowanych dań oraz zaangażowanie samych kucharzy w proces ich przygotowania. Do następnej rundy przejdą jedynie najlepsi.

Kto zostanie wskazany przez mistrza - Gordona Ramsaya, jako nieoszlifowany diament i który z zawodników dowiedzie, że nie ma sobie równych? Komu dane będzie zasmakować zwycięstwa i czyje życie zawodowe odmieni się dzięki konkursowi raz na zawsze?

Premiera "Masterchef: Gordon Ramsay" w poniedziałek, 6 stycznia, o godz. 22.30 na TLC.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także