Trwa ładowanie...

"Masterchef": Czas na wielkie emocje!

"Masterchef": Czas na wielkie emocje!Źródło: TVN
d4dvrlo
d4dvrlo

W programie „MasterChef” zostało 40 osób, które na co dzień wykonują zawody nie związane z kuchnią. Wszyscy wezmą udział w specjalnie przygotowanych warsztatach kulinarnych, a ich pracę będzie oceniać znakomite jury w składzie Magda Gessler, Michel Moran i Ania Starmach. Presja czasu, a jednocześnie potęga smaku i fantazja. Kto dostanie się do finałowej czternastki? Dla kogo nie ma rzeczy niemożliwych? Widzowie zobaczą już w niedzielę, 16 września na antenie TVN!

„Żeby dojść do perfekcyjnego smaku, przedtem trzeba płakać, ryczeć i wyć!” - tymi słowami Magda Gessler zapowiedziała bohaterkę pierwszego zadania czyli cebulę. Uczestnicy będą kroić ją w kostkę i piórka. Muszą pokazać, że robią to sprawnie i szybko.

Przez cebulę nie tylko wylano morze łez, ale były też momenty, kiedy na salę musiał wkroczyć lekarz, by opatrzyć rany od noża, czego doświadczył między innymi Mikołaj Rey z Krakowa. Maria Ożga, mieszkanka Tarnowskich Gór, będzie musiała bardzo się starać by przejść dalej. Podczas castingów nie zachwyciła swoją potrawą Michel’a. Jak zareaguje surowy juror na pokrojoną przez nią cebulę? Kto będzie płakał ze szczęścia, a kto będzie musiał pożegnać się z fartuchem MasterChefa?

Zadanie drugie z udziałem jajka na początku ucieszyło uczestników, ale nie na długo. Z przygotowanych prawie 5000 jajek, mogą użyć tylko jedno i stworzyć potrawę, która nie zabije jego smaku. Na przyrządzenie dania z jajkiem w roli głównej jest tylko 30 minut. „To będzie wasze być albo nie być!” skomentowała Magda Gessler mobilizując uczestników do rywalizacji.

d4dvrlo

Agnieszka Sulikowska-Radi z Rzeszowa była pewna, że jej jajko: „prezentuje się fantastycznie!”. Czy tego samego zdania będą jurorzy? Janek Paszkowski z Warszawy obiecał na castingu, że zaskoczy jurorów. Czy dotrzyma słowa?

Michał Kwaśnik z Gdańska podczas castingów zaczarował Anię Starmach swoim kwiatowym daniem. Czy zrobi to znowu?

„Byliśmy jak dwaj kowboje na dzikim zachodzie” powiedział Błażej Koperski z Mszczonowa, po tym jak próbował wyczytać ze wzroku Magdy Gessler werdykt o jego daniu. Kto dostanie szansę na to, by zacząć gotować zawodowo, a komu jury powie „stop!”? Widzowie poznają finałową czternastkę już w najbliższą niedzielę o godzinie 20.00, oglądając trzeci odcinek „MasteChef” na antenie TVN.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d4dvrlo

** W tym temacie:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4dvrlo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dvrlo