Trwa ładowanie...
ycipk-4hhfmp

"MasterChef". Afera po zakończeniu odcinka programu

Ostatni odcinek "MasterChefa" odbił się w mediach wyjątkowo szerokim echem. Wszystko przez rzekome niehumanitarne warunki na planie programu. Co tam się wydarzyło?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"MasterChef": widzowie są oburzeni tym, co zobaczyli w odcinku
"MasterChef": widzowie są oburzeni tym, co zobaczyli w odcinku (AKPA)
ycipk-4hhfmp

"MasterChef" nie ma teraz najlepszej prasy. Grzesiek Zawierucha, Marlena Cichocka, Mariusz Komenda, Ania Łempicka i Magda Waś rywalizowali o swoje dalsze losy w programie. Odcinek rozgrywał się w Meksyku.

Jurorzy, na czele z Magdą Gessler, zabrali najlepszych kucharzy 8. edycji w podróż po najbardziej atrakcyjnych kulinarnie zakątkach Półwyspu Jukatan. Wszystko, czego nauczyli się w malowniczym zakątku, mieli wykorzystać w pierwszej konkurencji, która odbyła się w Izamalu.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

ycipk-4hhfmp

Ich zadaniem było przygotowanie fiesty dla 57 osób. W jej skład wchodziły: przystawka i danie główne. Zmagania uczestników 8. edycji "MasterChefa" podglądała m.in. aktorka Dominika Paleta, która w Meksyku znana jest z takich telenowel jak "Paulina", "Virginia" i "Triumf miłości".

Jednak uczestnicy nie mieli najlepszych warunków do gotowania. Produkcja programu nie przewidziała, że z tego tytułu w sieci wybuchnie skandal.

Ponad 40 stopniowy skwar od razu dał się we znaki. W tych warunkach Marlena zajmowała się rybą, Mateusz wołowiną, a Grzesiek schabem. Magda natomiast wzięła na warsztat potrawkę z indyka.

ycipk-4hhfmp

- W życiu nie gotowałam w tak ekstremalnych warunkach - przyznała na wizji.

Ukryta cieniu pod okiem lekarza musiała dochodzić do siebie m.in. Marlena.

- Każdy z nas był na granicy, może już nawet poza granicą możliwości - usłyszeliśmy z kolei ust Ani.

Z upałami w Meksyku nie poradził sobie Mariusz Komenda, który omdlał i trafił do szpitala. To właśnie on musiał wrócić do Polski. - Grzesiu, dziękuję ci za wszystko, co razem przeżyliśmy w tym programie - powiedział na pożegnanie.

ycipk-4hhfmp

PRZECZYTAJ TEŻ: Wygrał "MasterChefa", teraz "Taniec z Gwiazdami". Kim jest Damian Kordas?

Meksykański upał przeniósł się także do komentarzy w sieci

Internauci szybko wychwycili nieprawidłowości produkcyjne.

"Jestem oburzona faktem, że TVN nie zabezpieczył uczestników przed udarem! To jest skandal zmuszać ich do gotowania w warunkach, w jakich żaden chef nigdy by nie gotował! Czy nie można było postawić im zadaszeń? Aż tak trzeba było oszczędzać? A dla jurorów parasole się znalazły... Wstyd TVN!" - czytamy wpis oburzonej internautki.

ycipk-4hhfmp

Takich wpisów znajdziemy więcej pod ostatnim postem na oficjalnej stronie na Facebooku "MasterChefa". Oglądaliście ten odcinek?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4hhfmp

ycipk-4hhfmp
ycipk-4hhfmp