RozrywkaMartyna Wojciechowska: Moja córeczka jest cudowna!

Martyna Wojciechowska: Moja córeczka jest cudowna!

Martyna Wojciechowska: Moja córeczka jest cudowna!
Źródło zdjęć: © archiwum prywatne

29.07.2011 10:36, aktual.: 25.11.2013 12:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )

Martyna Wojciechowska (37 l.) to wspaniała mama. Podróżniczka spędza z Marysią (3 l.) każdą wolną chwilę, a od kilku dni razem bawią się świetnie nad polskim morzem.

Martyna Wojciechowska ma właśnie przerwę w kręceniu zdjęć do trzeciej części swojego programu. Dlatego też podróżniczka postanowiła skorzystać z okazji i zabrała córeczkę nad Bałtyk.

Poczułam, że muszę choć chwilę odpocząć – mówi Faktowi Wojciechowska. – Wyjechałam z córką nad polskie morze, bo po tych licznych wyprawach w najdalsze zakątki globu to właśnie nadbałtyckie Władysławowo wydaje mi się najbardziej atrakcyjnym miejscem. Przecież nigdzie na świecie nie ma tak pięknych plaż! – dodaje.

Ostatnie tygodnie nie należą do najcieplejszych, jednak dziewczynom brzydka pogoda wcale nie przeszkadza. – Mimo niepogody spędzamy czas na świeżym powietrzu i cieszymy się swoją obecnością. A ja ładuję akumulatory przed kolejnym wyjazdem – wyjaśnia.

Dalekie, niebezpieczne podróże to znak rozpoznawczy i – przede wszystkim – praca pięknej dziennikarki. Często nie ma jej w domu, a wtedy dzieckiem zajmuje się babcia Marysi. Martyna miała okazję spotkać się z krytyką takiego postępowania. – Wiem, że wiele osób krytykuje moje wyjazdy w kontekście wychowania Marysi, ale czuję, że mam najcudowniejsze dziecko, które wspaniale się rozwija, ma otwartą głowę i ogromną wiedzę o świecie. Jeśli ktoś naprawdę źle znosi te, rozłąki to raczej ja... – mówi Faktowi Wojciechowska, która nad polskim morzem poświęca Marysi każdą wolną chwilę.

Obraz
© (fot. archiwum prywatne )
Obraz
© (fot. Archiwum)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także