Trwa ładowanie...

Marta Wierzbicka rozstaje się z "Na Wspólnej"? "Trochę się bała zaszufladkowania"

Wierzbicka w "Na Wspólnej" gra od 11 lat. Dorastała na oczach widzów i jako Ola Zimińska przeżywała sukcesy, porażki i miłosne rozterki. Jej zniknięcie z serialu byłoby niemałą rewolucją w fabule i stratą dla widzów. Wiele wskazuje jednak na to, że aktorka chce się rozstać z telenowelą.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Marta Wierzbicka rozstaje się z "Na Wspólnej"? "Trochę się bała zaszufladkowania"Źródło: ONS.pl
d3y5pa5

– Marcie po prostu znudziło się granie w "Na Wspólnej" – powiedziała informatorka "Faktu" – Trochę bała się też zaszufladkowania. Zrozumiała, że odchodząc daje sobie szansę na nowe, ciekawsze role – dodała.

Tabloid opierając się na słowach źródła sugeruje, że aktorka miała rozważać decyzję przez kilka tygodni, zanim oznajmiła ją producentom. Jednak Wierzbicka nie komentuje doniesień o jej odejściu z "Na Wspólnej".

– Nie mogę rozmawiać o serialu bez zgody produkcji – powiedziała tabloidowi aktorka. Czy rzeczywiście przyjdzie się pożegnać widzom z serialową Olą Zimińską? Pewne jest jedno, już jesienią zobaczymy Martę Wierzbicką w nowej roli – jako uczestniczkę "Indie Express". Kto wie, być może dzięki udziałowi w show zdobędzie nowe propozycje? Aktorka jest gotowa na nowe wyzwania!

Zobacz także: Marta Wierzbicka o udziale w "Azja Express"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3y5pa5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y5pa5
d3y5pa5