Trwa ładowanie...

Marcin Wolski nowym dyrektorem TVP2

Share
Marcin Wolski nowym dyrektorem TVP2
Źródło: AKPA
d1zbp39

Obecnie Marcin Wolski pracuje w TVP Info. Jest jednym z prowadzących program satyryczny "W tyle wizji". Dziennikarz publikuje także w "Tygodniku do Rzeczy" (Orle Pióro). Od lipca 2006 roku do kwietnia 2007 roku był dyrektorem Programu I Polskiego Radia. Wolski jest wiceprezesem zarządu głównego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i prezesem oddziału warszawskiego SDP. Decyzja o mianowaniu go na dyrektora TVP2, jak informuje "Presserwis", ma oficjalnie zapaść dziś wieczorem.

Przypomnimy, że w ubiegłym tygodniu media obiegła wieść, że dotychczasowy szef TVP2, Maciej Chmiel został zwolniony z TVP. Okazało się jednak, że pozostaje w strukturze Telewizji Polskiej, zmienia tylko stanowisko.

d1zbp39

Pan Maciej Chmiel – w wyniku zmiany kompetencyjnej, mającej na celu optymalne wykorzystanie jego potencjału – obejmuje z dniem 8 lipca br. stanowisko dyrektora Biura Handlu. Oprócz zakupu licencji filmowych i serialowych dyr. Chmiel odpowiadać będzie za koprodukcję zagraniczną, zwłaszcza za priorytetową współpracę z BBC przy produkcji filmów i seriali, w tym o rtm. Witoldzie Pileckim - napisało Wirtualnej Polsce w oświadczeniu Centrum Informacji TVP.

Zobacz także: #dziejesienazywo Maciej Chmiel: chcę z widzem rozmawiać serio

d1zbp39

Podziel się opinią

Share
d1zbp39
d1zbp39