Marcin Różalski u Kuby Wojewódzkiego - kim jest gość programu?

Marcin Różalski u Kuby Wojewódzkiego - kim jest gość programu?
Źródło zdjęć: © newspix.pl

18.10.2016 13:26, aktual.: 19.10.2016 10:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Różalski będzie jednym z gości najnowszego odcinka talk-show Kuby Wojewódzkiego. Popularny „Różal” doskonale znany jest przede wszystkim fanom MMA. Dla części widzów może on jednak wydawać się postacią anonimową. Warto zatem przyjrzeć się sylwetce sportowca, tym bardziej, że wiąże się z nim kilka ciekawostek. Marcin Różalski słynie bowiem nie tylko z brutalnych walk, ale też ze swoich licznych tatuaży! Zobacz, kim jest gość Kuby Wojewódzkiego i poznaj kilka faktów z jego życia.

Marcin Różalski to bez dwóch zdań jedna z najbarwniejszych postaci polskiego sportu. Fani MMA kojarzą go głównie za sprawą jego bardzo groźnego wizerunku. „Różal” słynie bowiem z licznych tatuaży! Sportowiec ma wytatuowane niemal całe ciało włącznie z twarzą. To jednak niejedyna ciekawostka jaka wiąże się z sylwetką dzisiejszego gościa Kuby Wojewódzkiego. Zobacz wszystkie najważniejsze fakty z życia Marcina Różalskiego!

Marcin Różalski – kariera sportowa i działalność charytatywna

Marcin Różalski urodził się 29 lipca 1978 roku w Płocku. Przez wiele lat trenował kick-boxing. Na zawodowym ringu stoczył 23 walki z czego 15 wygrał, 7 przegrał i raz zremisował. Na swoim koncie ma on także jeden pojedynek bokserski (zwycięstwo nad Pawłem Newazilem). Jako zawodnik formuły K-1 był mistrzem świata organizacji ISKA oraz WKA. Od roku 2010 Marcin Różalski związany jest z federacją Konfrontacja Sztuk Walki. Na KSW wystąpił on dotąd 10 razy i zanotował 6 wygranych.

Bez wątpienia jedną z najbardziej spektakularnych walk w karierze „Różala” jest ta, podczas której mierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. W maju tego roku gość Kuby Wojewódzkiego nieoczekiwanie pokonał słynnego strongmana przez poddanie pojedynku.

Po wygranym pojedynku z Pudzianowskim Różalski nawoływał widzów do niesienia pomocy. Niewiele osób wie, że sportowiec jest bardzo zaangażowany w działalność na rzecz pokrzywdzonych zwierząt. „Różal” zdradził na swoim fanpage’u, że zdecydował się na wizytę u Kuby Wojewódzkiego tylko ze względu na promocję swoich akcji charytatywnych. Sportowiec wyznał także, że dziennikarz zdobył się na niezwykły gest, który niezwykle go wzruszył. Chodzi zapewne o przekazanie na rzecz fundacji AST I TARA pokaźnej sumy pieniędzy!

Marcin Różalski – kontrowersje

Z Marcinem Różalskim wiążą się także różne kontrowersje. Na KSW 28 w październiku 2014 roku wdał się on w ostrą potyczkę słowną z policją. Wszystko za sprawą… mandatu, jaki funkcjonariusze wlepili sportowcowi za złe parkowanie.
W roku 2012 Marcin Różalski przyznał się, że jest satanistą! W jednym z wywiadów powiedział:

_Jestem satanistą (…) Wielbię przyrodę, kocham zwierzęta, żyję w zgodzie z żywiołami, ale nie pochwala tego, co mówi Kościół i nie pochwalam Biblii. _

Co ciekawe najbliższy gość Kuby Wojewódzkiego spędza ostatnio coraz więcej czasu z innym kontrowersyjnym zawodnikiem MMA – Popkiem. Muzyk znany z występów w grupie Gang Albanii już w grudniu zmierzy się na ringu z byłym przeciwnikiem „Różala” – Mariuszem Pudzianowskim! Teraz Popek pod okiem Różalskiego przygotowuje się do tego trudnego pojedynku. Żeby tego było mało, w najbliższym czasie usiądzie on także na kanapie w show Kuby Wojewódzkiego. Jak zatem widać Popka i „Różala” łączy nie tylko wielkie zamiłowanie do tatuaży!

Marcin Różalski u Kuby Wojewódzkiego – kiedy emisja?

Program Kuby Wojewódzkiego z udziałem Marcina Różalskiego zostanie wyemitowany 18 października o godzinie 22:30 na antenie TVN. Odcinek będzie też dostępny online na platformie player.pl. Oprócz „Różala” u dziennikarza pojawi się także aktor Andrzej Chyra.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także