Trwa ładowanie...

Marcin Hakiel: tanio się sprzedaje!

Share
Marcin Hakiel: tanio się sprzedaje!
Źródło: Kapif
d1xtkgo

[

]( http://www.fakt.pl )
Od kiedy *Kasia Cichopek (29 l.) popadła w Polsacie w niełaskę, stan jej portfela znacznie się skurczył. Na szczęście mąż aktorki okazał się bardzo zaradny i wziął się za ratowanie domowego budżetu. Tancerz wziął się na sposób i obniżył ceny kursów tańca w swoich szkołach. Czy przyciągnie w ten sposób nowych klientów?*
Na jaki dokładnie pomysł wpadł zaradny Marcin Hakiel (28 l.)? Otóż obniżył w swojej szkole o ponad połowę cenę 3-miesięcznego kursu tańca dla pań. Zamiast 255 złotych, kursantki zapłacą teraz 99. Jakby tego było mało, każda uczestniczka, która skorzystała z tej oferty, będzie miała trzy indywidualne lekcje z samym mistrzem!

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

To bardzo konkurencyjna oferta. Tylko jedna indywidualna lekcja z jednym z renomowanych tancerzy z „Tańca z gwiazdami”, jak Rafał Maserak (27 l.) czy Krzysztof Hulboj (31 l.) kosztuje od 200 zł do 600 zł! A Marcin oferuje się za jedyne 99 zł i to aż trzy razy. Być może dlatego na kurs do „Akademii Tańca Hakiel” zgłosiło się aż kilkaset pań.

d1xtkgo

Marcina czeka mnóstwo pracy, ale nie miał wyjścia. Jego żona ma ostatnio słabszą passę. Do niedawna Cichopek bardzo często pojawiała się na antenie Polsatu. Prowadziła popularne show jak „Tylko nas dwoje” i „Jak Oni śpiewają ” oraz wielkie telewizyjne festiwale TopTrendy. Nie jest tajemnicą, że udział w takich widowiskach wiąże się z dużymi zarobkami. Jakiś czas temu jednak stacja odsunęła ją na boczny. Zamiast Kasi na antenie zaczęła pojawiać się energetyczna i piękna pogodynka Paulina Sykut (30 l.). To ona była gospodynią „Must be the music” i to ona w tym roku po raz pierwszy poprowadzi festiwal TopTrendy. A Cichopek pozostał jedynie program „Sexy mama ” w niszowym Polsacie Play.

Rodzina Cichopków z pewnością szybko odczuła skutki tych zmian. Mają przecież kredyty oraz wielką willę w Konstancinie, którą muszą urządzić. Dobrze, że Marcin stanął na wysokości zadania!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Moro-Figurska ma wyrzuty sumienia

d1xtkgo

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1xtkgo

Podziel się opinią

Share
d1xtkgo
d1xtkgo