Trwa ładowanie...

Marcelina Zawadzka i Ewelina Lisowska walczą o pracę w "The Voice Kids"? Wiemy, jaka jest prawda

Obie są piękne, młode i zdolne. Wcześniej nie miały ze sobą styczności, ale teraz podobno stały się rywalkami. O co chodzi? Oczywiście o posadę w nowym programie!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Marcelina Zawadzka i Ewelina Lisowska walczą o pracę w "The Voice Kids"? Wiemy, jaka jest prawdaŹródło: ONS.pl
d3pgaf6
d3pgaf6

"The Voice Kids" jest jednym z najbardziej wyczekiwanych programów, który ma się pojawić w ramówce TVP. Jest on już zapowiadany od dłuższego czasu, ale dopiero teraz pojawiły się konkrety. "Fakt" podaje, że o pracę w show będą walczyły dwie znane gwiazdy - Marcelina Zawadzka i Ewelina Lisowska. Według tabloidu obie panie mają ze sobą rywalizować o stanowisko prowadzącej.

- Producentom zależy, by w muzycznym show byli młodzi i zabawni gospodarze, którzy będą świetnie czuli się w obecności dzieci - zdradza informator gazety.

Okazuje się jednak, że prawda jest zgoła inna. To Marcelina Zawadzka ma zostać prowadzącą "The Voice Kids", bo ma już w tym doświadczenie. Od kilku miesięcy wspólnie z Tomaszem Kammelem prowadzi "Pytanie na Śniadanie", ale nowy program będzie dla niej sporym wyzwaniem. Ewelina Lisowska prawdopodobnie zasiądzie w jury. W końcu na muzyce zna się najlepiej i będzie mogła przekazać swoją wiedzę uczestnikom.
Czy Waszym zdaniem taki skład będzie atrakcyjny dla widzów?

Ewelina Lisowska opowiada o swoim najnowszym singlu

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3pgaf6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pgaf6