RozrywkaMarcelina Zawadzka i Ewelina Lisowska walczą o pracę w "The Voice Kids"? Wiemy, jaka jest prawda

Marcelina Zawadzka i Ewelina Lisowska walczą o pracę w "The Voice Kids"? Wiemy, jaka jest prawda

Marcelina Zawadzka i Ewelina Lisowska walczą o pracę w "The Voice Kids"? Wiemy, jaka jest prawda
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

26.06.2017 11:22, aktual.: 01.03.2022 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obie są piękne, młode i zdolne. Wcześniej nie miały ze sobą styczności, ale teraz podobno stały się rywalkami. O co chodzi? Oczywiście o posadę w nowym programie!

"The Voice Kids" jest jednym z najbardziej wyczekiwanych programów, który ma się pojawić w ramówce TVP. Jest on już zapowiadany od dłuższego czasu, ale dopiero teraz pojawiły się konkrety. "Fakt" podaje, że o pracę w show będą walczyły dwie znane gwiazdy - Marcelina Zawadzka i Ewelina Lisowska. Według tabloidu obie panie mają ze sobą rywalizować o stanowisko prowadzącej.

- Producentom zależy, by w muzycznym show byli młodzi i zabawni gospodarze, którzy będą świetnie czuli się w obecności dzieci - zdradza informator gazety.

Okazuje się jednak, że prawda jest zgoła inna. To Marcelina Zawadzka ma zostać prowadzącą "The Voice Kids", bo ma już w tym doświadczenie. Od kilku miesięcy wspólnie z Tomaszem Kammelem prowadzi "Pytanie na Śniadanie", ale nowy program będzie dla niej sporym wyzwaniem. Ewelina Lisowska prawdopodobnie zasiądzie w jury. W końcu na muzyce zna się najlepiej i będzie mogła przekazać swoją wiedzę uczestnikom.
Czy Waszym zdaniem taki skład będzie atrakcyjny dla widzów?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także