Trwa ładowanie...

Mamo jestem w ciąży!

Mamo jestem w ciąży!Źródło: mtv
d36fbm0

'Nastoletnie matki' to kontynuacja wątków z głośnego dokumentu MTV Polska 'Licealne ciąże', a jednocześnie rozwinięcie historii czterech bohaterek: Maci, Farrah, Amber i Catelynn.

Kamery MTV śledzą losy młodych mam i pokazują, jak naprawdę wygląda życie nastolatek, które same mają dzieci.

Jak pokażą poszczególne odsłony programu, dziewczyny będą musiały stawić czoła wielu trudnościom, sprawdzić się w roli nastoletnich mam i przekonać się, czy podołają podjętym wyzwaniom. Depresja poporodowa, brak akceptacji i wsparcia ze strony rodziców i otoczenia, kłótnie z partnerem o podział domowych obowiązków, trudna decyzja o oddaniu dziecka do adopcji - to tylko niektóre z problemów, z którymi muszą poradzić sobie bohaterki programu.

Maci poważnie weźmie się za przygotowania do ślubu z Ryanem, który jest ojcem jej syna - Bentleya. Catelynn przeprowadzi się do domu swojej mamy i ojczyma, który jest także ojcem jej chłopaka - Tylera. Młodzi oddali swoją małą córeczkę - Carly do adopcji, ale zorientują się, jak bardzo brakuje im kontaktu z córką. Amber będzie zmagać się z niechęcią swoich rodziców wobec swojego narzeczonego Geryego. Jednocześnie dziewczyna bardzo się zmartwi, że nie podoła obowiązkom prawdziwej mamy i zaniedba swoją córkę - Leah.

Czwarta bohaterka - Farrah bardzo różni się od reszty dziewcząt. Nie mogąc wciąż pogodzić się z sytuacją, nie przestaje chodzić na randki i imprezować. W toku wydarzeń wiele się zmieni, a Farrah będzie miała czas, aby dojrzeć i zrozumieć, co jest naprawdę ważne...

Premiera: 7 marca

Emisja: niedziela o g.16:30

Powtórki: sobota o g. 17:30, piątek o g. 15:00

d36fbm0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36fbm0