Trwa ładowanie...

Mało kto wie, jak naprawdę nazywa się Kacper Kuszewski. "To jest moja wielka duma i w sumie niezła heca"

Kacper Kuszewski jest jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów. Swoim udziałem w ostatniej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zyskał jeszcze większe grono sympatyków. I choć praktycznie wszyscy znają aktora, mało kto wie, jak nazywa się naprawdę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Mało kto wie, jak naprawdę nazywa się Kacper Kuszewski. "To jest moja wielka duma i w sumie niezła heca"Źródło: Materiały prasowe, fot: Paweł Paprocki
d2i5xul
d2i5xul

Kacper Kuszewski znany jest przede wszystkim z roli Marka Mostowiaka w "M jak miłość". W poszukiwaniu informacji o aktorze można natknąć się na wpis na Wikpedii, który zdradza, że Kacper Kuszewski rzeczywiście nazywa się...* Kacper Melchior Baltazar* Kuszewski.

Kiedy internauci wpadli na ten trop, nie mogło zabraknąć internetowych memów nawiązujących do Święta Trzech Króli. Ponadto zaczęto zastanawiać się, czy podana informacja jest autentyczna.

Wszelkie wątpliwości rozwiewa chociażby wywiad udzielony "Gazecie Wyborczej". Wówczas Kuszewski opowiedział, że to, jak się nazywa było pomysłem taty. W przypływie radości postanowił nazwać swojego nowonarodzonego syna po królewsku.

d2i5xul

- Był taki szczęśliwy, że urodził mu się syn, że postanowił nazwać go po królewsku. Wtedy można było mieć tylko dwa imiona, ale ojciec tak załatwił, że miałem trzy - mówił na łamach "Gazety Wyborczej".

Kacper Kuszewski zdradził również, że jest to całkiem fajna historia, którą lubi się dzielić. - To jest moja wielka duma i w sumie niezła heca. Wszyscy mają uciechę, kiedy zdradzam, jak mam naprawdę na imię - zakończył wątek swoich imon.

Widzieliście o tym, że Kuszewski ma 3 imiona?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2i5xul
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i5xul