Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek-Majdan promuje swój nowy program

Zapomnijcie o Perfekcyjnej Pani Domu! Małgorzata Rozenek-Majdan wspólnie z mężem przygotowuje niespodziankę dla swoich fanów. Para celebrytów weźmie udział w nowym programie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgorzata Rozenek-Majdan promuje swój nowy programŹródło: Instagram.com
d1z8gon
d1z8gon

Nie wiadomo, na kiedy TVN zaplanował premierę pierwszego odcinka nowej produkcji z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem w rolach głównych. (Byłej) Perfekcyjnej Pani Domu nie przeszkadza to w intensywnej promocji show na portalach społecznościowych. Celebrytka nazywa projekt "ściśle tajnym". Zapowiada też, że "takiego programu telewizyjnego jeszcze nie było".

Z niewielu informacji na temat programu wiadomo, że będzie on jakiegoś rodzaju reality-show. Za scenerię mają służyć egzotyczne zakątki na całym świecie. Małgorzata Rozenek-Majdan dzieli się zdjęciami z podróży na plan, a także demonstruje, jak wraz z małżonkiem relaksuje się po ciężkim dniu pracy. "Pozdrowienia z końca świata" - napisała celebrytka pod zdjęciem, na którym małżeństwo odpoczywa z maseczkami na twarzy.

Biorąc pod uwagę zainteresowanie parą w trakcie ich udziału w innej produkcji TVN "Azja Express", nowemu projektowi już wróży się sukces.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1z8gon
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z8gon