Trwa ładowanie...
d4hay1h

Małgorzata Rozenek dostała nowy program. Startuje już jesienią

Była perfekcyjną panią domu, w Azji ściągała się autostopem z innymi polskimi gwiazdami, wspinała się na lodowiec w Islandii i gościła przyszłe damy w Radziejowicach. Teraz przed Małgorzatą Rozenek nowe wyzwanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla wielu kobiet ikoną stylu"
"Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla wielu kobiet ikoną stylu" (East News)
d4hay1h

Jak donosi portal Wirtualne Media, w jesiennej ramówce zobaczymy nowy program – "Poczuj się jak Małgosia Rozenek". Gospodynią będzie oczywiście sama gwiazda. Wystartowały już poszukiwania uczestniczek nowego projektu. A na czym będzie polegał?

Dziennikarze ustalili, że w programie przeprowadzane będą metamorfozy kobiet – zmienią wizerunek, ale też to, jak są postrzegane przez innych. Co ciekawe, uczestniczki będą mogły zobaczyć, jak wygląda życie prywatne i zawodowe Rozenek – zajrzą za kulisy konferencji prasowych i imprez, w których bierze udział.

- Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla wielu kobiet ikoną stylu. Wiele kobiet chce być taką, jak ona – świetnie wyglądać, radzić sobie w biznesie, mieć udane życie prywatne i zawodowe – informuje biuro prasowe TVN.

d4hay1h

To kolejny program, jaki Rozenek powierza stacja. Przypomnijmy, że odkąd zadebiutowała w programie "Perfekcyjna pani domu", bierze udział w kolejnych projektach TVN-u. Stała się niekwestionowaną gwiazdą stacji – zdecydowanie jedną z najbardziej wyrazistych osobowości.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4hay1h

Podziel się opinią

Share
d4hay1h
d4hay1h