Trwa ładowanie...
06-11-2009 09:48

Małgorzata Kożuchowska stara się o dziecko!

Małgorzata Kożuchowska stara się o dziecko!Źródło: Kapif.pl
d1unhen
d1unhen

[

]( http://www.efakt.pl )
Jest piękna, zdolna i szczęśliwie zakochana. W życiu Małgorzaty Kożuchowskiej (38 l.) brakuje już tylko jednego - dziecka. Jak dowiedział się Fakt, aktorka, która obchodziła w tym roku pierwszą rocznicę ślubu, poczuła, że nadszedł czas na macierzyństwo.

d1unhen

Małgorzata Kożuchowska jest tradycjonalistką. Dla niej w życiu najbardziej liczy się rodzina. Teraz, jako szczęśliwa żona Bartosza Wróblewskiego (29 l.), stwierdziła, że najwyższa pora na dziecko. Osoby z otoczenia aktorki twierdzą, że artystka bardzo poważnie przygotowuje się do ciąży. Dba o zdrowie, łyka witaminy i pod kątem lekarza przygotowuje się do swojej najważniejszej roli -- matki.

Kariera zawodowa zeszła na drugi plan. Jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek została na razie przy roli Hanki w serialu "M jak miłość" i nie jest zainteresowana nowymi propozycjami. -- Małgosia myśli już tylko o dziecku -- zdradza nam przyjaciółka artystki. -- Ciąża będzie spełnieniem jej marzeń -- dodaje. Trzymamy kciuki, by Kożuchowska już wkrótce dołączyła do grona szczęśliwych mam.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl

Zobacz: Kożuchowska i jej drogie ciuchy.

d1unhen

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1unhen