Trwa ładowanie...
10-05-2011 14:09

"Malanowski i partnerzy": 300. odcinek serialu

"Malanowski i partnerzy": 300. odcinek serialuŹródło: Telewizja Polsat
d2fdwvs
d2fdwvs

12 maja Telewizja Polsat wyemituje 300. odcinek serialu *"Malanowski i partnerzy"!*

Do tej pory 300 odcinkach serialu "Malanowski i partnerzy" pojawili się między innymi następujący klienci:

- żony i mężowie, którzy podejrzewają swoich współmałżonków o zdradę. Jeden z mężów podejrzewał nawet o zdradę - kochankę,

- matki niepokojące się zachowaniem swoich synów, mężowie, którzy nie są pewni, czy ich dziecko naprawdę jest ich dzieckiem,

d2fdwvs

- przyszłe teściowe z arystokratycznych rodzin zaniepokojone niskim statusem społecznym swojej przyszłej synowej,

- modelki krzywdzone przez konkurentki.

Ale nie tylko oni: Malanowski i jego zespół to ludzie pozbawieni uprzedzeń, są profesjonalistami, pomocy szukać mogą u nich również prostytutka, właścicielka salonu masażu erotycznego i narkomanka.

W swojej pracy Malanowski nie dziwi się już niczemu:

d2fdwvs

Jakiś czas temu przyszedł do niego dziennikarz, który nie szukał newsa, ale chciał pomocy w uzyskaniu…policyjnej nagrody za złapanie niebezpiecznego zbiega z więzienia. Innym razem pojawił się w biurze detektywów w piżamie mężczyzna, który twierdził, że ktoś do niego strzelał jak oglądał telewizję, a na miejscu nie było żadnych śladów strzałów, czy włamania. Śledztwo wykazało, że mężczyzna wcale nie był wariatem….

Co trafiło do biura Malanowskiego?

- bomba,

d2fdwvs

- odcięty palec,

- zdechła ryba.

Sprawy przyjmowały często nieoczekiwany obrót:

- poszukiwane dziecko porwane razem z wózkiem okazuje się lalką,

- zakochani licealiści okazują się rodzeństwem,

- okazuje się , że najgroźniejszym przestępcą w sprawie jest 10 letni chłopiec a nie dorośli którzy byli pierwszym tropem detektywów.

Zmiany tożsamości detektywów, czyli przykładowe „role” w jakie wcielają się detektywi w trakcie śledztwa, by zdobyć informacje lub być bliżej obserwowanych osób:

d2fdwvs

- barmanka,

- prostytutka,

- ochroniarz,

- inkasent z gazowni,

- sąsiad,

- zakochana para.

300 odcinków serialu "MALANOWSKI & PARTNERZY" to ciężka, codzienna, mozolna praca detektywistyczna, czyli:

- 7238 godzin, jakie nasi detektywi spędzili na obserwacji: pod domem klienta, w miejscu pracy podejrzanego, pod klubem, barem, stadionem – wszędzie tam, dokąd zawiedzie ich śledztwo. To również wiele nieprzespanych nocy, w czasie których detektywi wypijali hektolitry mocnej kawy.

d2fdwvs

- około 37 236 zrobionych zdjęć, które zazwyczaj są przykrym dowodem potwierdzającym podejrzenia, z jakimi zwrócili się do nich klienci.

- tysiące płyt z nagraniami z monitoringu.

Detektywi, swoim sprytem, odwagą, intuicją, doprowadzili przed oblicze sprawiedliwości zabójców, porywaczy, mężczyzn znęcających się nas swoimi rodzinami, grupy przestępcze handlujące narkotykami, żywym towarem, organami ludzkimi, złodziei, stalkerów.. Wyroki jakimi kończą się sprawy zaczęte przez Malanowskiego to także najwyższe kary, jak 25 lat więzienia czy dożywocie.

d2fdwvs

Co zobaczymy w jubileuszowym odcinku serialu?

Detektywi rozmawiają w biurze z klientka, Krystyną Bonaszewską. Kobieta jakiś czas temu wynajęła detektywów, aby dostarczyli jej dowody na zdradę jej męża. Detektywi wywiązali się ze zlecenia. Przedstawiają kobiecie zdjęcia, na których widać jej męża zabawiającego się z prostytutkami. Ku zdumieniu detektywów, kobieta bardziej zbulwersowana jest obecnością na tych zdjęciach kompana jej męża niż samych prostytutek. Następnego dnia, kiedy Marta wychodzi z biura wieczorem, zostaje porwana przez męża klientki Roberta Bonaszewskiego.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28635,title,Malanowski-Partnerzy,serial.html )**

Bonaszewski zabiera Martę do swojego domu i wstrzykuje jej truciznę. Mężczyzna twierdzi, że Marta ma przed sobą kilka godzin życia. Chce, aby Marta pojechała do biura i nie informując o tym swoich współpracowników, przywiozła mu kartę pamięci z aparatu ze zdjęciami jakie detektywi zrobili mu podczas śledzenia, wtedy dostanie antidotum. Marta pospiesznie przyjeżdża do biura. Wbrew zaleceniom Bonaszewskiego opowiada o wszystkim Malanowskiemu i Markowi. Detektywi są wstrząśnięty. Chcą natychmiast zawieźć Martę do szpitala. Ta jednak protestuje. Bonaszewki brzmiał bardzo wiarygodnie.

Wygląda na to, że rzeczywiście ma niewiele czasu. Postanawia, że należy jak najszybciej wypełnić polecenie mężczyzny. Detektywi asekurują Martę do mieszkania Bonaszewskiego.

Czy mężczyzna spełni swoją obietnicę. Czy uda się ocalić Martę?

d2fdwvs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fdwvs