Trwa ładowanie...
d4jy7rt

Majka Jeżowska też chce tańczyć

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Majka Jeżowska też chce tańczyć
(AKPA)
d4jy7rt

Producenci „Tańca z gwiazdami” chyba w ogóle nie muszą starać się o angaż gwiazd w popularnym programie. Znane osobistości same się tam wpraszają.

Co chwila obiega media informacja, że kolejna gwiazda chce spróbować swoich sił w sztandarowym show TVN-u. Do tego grona dołączyła ostatnio ulubienica polskich dzieci, Majka Jeżowska.

„Miałam propozycję do tańców na lodzie, ale odmówiłam. Nie chciałam się potłuc, ani wyglądać żałośnie. Nie dostałam jednak propozycji z "Tańca z Gwiazdami" i zupełnie tego nie rozumiem, bo mam świetne nogi i dobrze tańczę (śmiech) - zdradza Tygodnikowi Koneckiemu piosenkarka.

Choć nigdy nie została zaproszona do „Tańca z gwiazdami”, to ma nadzieję, że jej apel nie zostanie zignorowany. Tym bardziej, że celebryci po pięćdziesiątce do tej pory świetnie radzili sobie na parkiecie. Dowodem na to jest Katarzyna Grochola, która nie zawsze pląsała do rytmu, lecz publiczność ją uwielbiała. Nie wiek jest przecież ważny, ale wyrazista osobowość, a tę Majka Jeżowska niezaprzeczalnie posiada.

d4jy7rt

Podziel się opinią

Share

d4jy7rt

d4jy7rt