Trwa ładowanie...

Magiczna siódemka czarodziejek

Share
Magiczna siódemka czarodziejek
Źródło: The WB Network
dpaih0e

7 sierpnia na kanale SCI FI już po raz siódmy zagoszczą *Czarodziejki – kultowy serial przedstawiający magiczne perypetie sióstr Halliwell, mieszkających na przedmieściach San Francisco.*

Jeśli wciąż nie znacie Piper (Holly Marie Combs), Phoebe (Alyssa Milano) i Paige (Rose McGowan) – trzech sióstr, które posiadają moc czynienia cudów, to jest teraz niebywała okazja, by je poznać!

W siódmej odsłonie serialu siostry odkrywają przed nami swoje kolejne tajemnice.

dpaih0e

Każda z nich posiada nadprzyrodzone umiejętności. Piper potrafi zatrzymywać czas. Jest najbardziej poukładaną z sióstr. Lubi mieć wszystko zaplanowane i rozważnie podchodzi do problemów.

Z kolei Paige ma zdolność leczenia ran, a także telekinezy orbitalnej. Dzięki sile woli potrafi przenosić przedmioty, które znikają z jednego miejsca, a pojawiają się w drugim.

Phoebe to najmłodsza z sióstr, czasem bywa rozkojarzona, ale jest też wesołą optymistką. Posiada dar widzenia przeszłości przyszłości przez dotknięcie przedmiotu bądź osoby. Potrafi również lewitować. Dzięki darowi empatii - wie, co czują ludzie, będący w jej zasięgu. W jednym z poprzednich wcieleń była złą czarownicą z „mocą ognia”. Tę samą moc posiada także w obecnym życiu.

Phoebe pierwsza odnalazła Księgę Cieni, w której odczytała zaklęcie powodujące przemianę sióstr w czarodziejki.

dpaih0e

Zatrzymywanie czasu, poruszanie obiektami czy przewidywanie przyszłości nie jest niczym nadzwyczajnym w świecie tych sióstr. Jednak ich własne życie dalekie jest od ideału. Te najpotężniejsze w historii dobre czarodziejki wciąż nawiedzane są przez złe moce.

Z pomocą Lea (Brian Krause)
, ich ducha światłości, siostry kontynuują nieustraszoną walkę ze złymi demonami i czarnoksiężnikami, próbując jednoczenie utrzymać w ryzach swoje coraz bardziej zwariowane życie osobiste. Podczas gdy siostry muszą zająć się dwójką małych, obdarzonych nadprzyrodzonymi mocami dzieci, ich moc nieustannie działa w swój tajemny sposób.

Czy pociecha Piper i Leo sprawi, że para się zejdzie i będą wspólnie wychowywać potomstwo?

Tymczasem Paige wciąż poszukuje swojego "idealnego faceta" (albo nawet kilku idealnych), a Phoebe ojca swojej córeczki z przyszłości...

dpaih0e

Spektakularne sceny, sztuczki czarownic i czarnoksiężników, zmysłowe stroje, liczne romanse oraz walka z siłami ciemności, to tylko niektóre z atrakcji, które czekają widzów w siódmym sezonie serialu Czarodziejki na kanale SCI FI.

Nowe odcinki emitowane będą w każdy czwartek o godz. 22:00. Dla tych z widzów, którym nie uda się ich obejrzeć, magiczne seanse powtórzone zostaną w soboty o godz. 19:00.

ZOBACZ TAKŻE:

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dpaih0e

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpaih0e
dpaih0e