Magda Mielcarz w "Brzyduli"!

Magda Mielcarz w "Brzyduli"!

17.12.2008 11:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W rolę Julii Sławińskiej wcieli się piękna i utalentowana Magda Mielcarz. Ligia z „Quo Vadis” i twarz jednej z największych marek kosmetycznych na świecie, pojawi się na korytarzach Febo&Dobrzański już w 83 odcinku "Brzyduli" (czyli na początku lutego).

Firma Febo&Dobrzański radzi sobie nieźle. Nowe projekty Pshemka (Jacek Braciak)
nadal odnoszą sukcesy, Marek Dobrzański (Filip Bobek)
nie zawiódł jako szef. W tych czasach jednak każda duża firma musi dbać o swój wizerunek medialny. Kiedy do Polski, po kilkuletniej tułaczce zawodowej, postanawia wrócić Julia Sławińska – koleżanka ze studiów, ale i była dziewczyna Marka, młody menadżer natychmiast postanawia zatrudnić ją jako specjalistkę od PR-u firmy.

Przy okazji, jak to w „BrzydUli”, okaże się, że piękną Julię łączyło uczucie nie tylko z Markiem... Jej pojawienie się wywoła spore zamieszanie w, i tak dość emocjonującym, światku Febo&Dobrzański. Wyjdą na jaw sprawy, których naprawdę nikt się nie spodziewał...

„BrzydUla” udaje się właśnie na zasłużony, krótki świąteczny odpoczynek i wraca na antenę TVN już 5 stycznia (56 odcinek). Wraz z powrotem serialu - nowe wątki, intrygi, miłość, piękne kobiety, przystojni mężczyźni i duuużo humoru!

„BrzydUla” na antenie TVN od poniedziałku do piątku o 17:55.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także