Trwa ładowanie...

Magda Gessler wyznaje: Kocham mojego brata

Share
Magda Gessler wyznaje: Kocham mojego brata
Źródło: Kapif
d3r1tjz

[

]( http://www.fakt.pl )
Wbrew powszechnemu przekonaniu, że ich siostrzano-braterskie relacje nie należą do najlepszych, Magda Gessler zapewnia, że z bratem Piotrem Ikonowiczem łączy ją głęboka więź.

d3r1tjz

Kocham mojego brata. Jestem przecież jego siostrą! – zapewnia "Fakt" Magda Gessler.
Restauratorka zaprzecza powszechnemu przekonaniu, że relacje, jakie ją łączą z o 3 lata młodszym Piotrem Ikonowiczem, nie należą do poprawnych.

Kochałam go całe życie i kocham nadal. I wspieram go niezależnie od wszystkiego – mówi restauratorka z całą stanowczością.

Piotr Ikonowicz, któremu ostatnio nie wiedzie się najlepiej, w jednym z wywiadów stwierdził, że Magda unika z nim kontaktu. Szczególnie musiało go to zaboleć w świetle ostatnich wydarzeń: musi odbyć karę 90 dni pozbawienia wolności za sprawę sprzed lat, w której stanął w obronie eksmitowanych ludzi.

Dawno z nią nie rozmawiałem. Może jest zatroskana, a może nie jest – stwierdził Ikonowicz w wywiadzie, zapytany o to, czy Magda się nim interesuje. Wygląda jednak na to, że brak kontaktu to kwestia przypadku, gdyż jak twierdzi znajomy Gessler, relacje między rodzeństwem zawsze były poprawne.

d3r1tjz

Często się kontaktowali, rozmawiali, radzili siebie – usłyszeliśmy. Niewykluczone, że brak kontaktu może być też skutkiem zapracowania Gessler, która oprócz biznesu restauracyjnego i udziału w programach telewizyjnych sprawdzała ostatnio swoje siły jako aktorka w serialu „Na Wspólnej”. Tym bardziej to prawdopodobne, bo sama restauratorka zapewnia gazetę:

Mogę się nie zgadzać z bratem w kwestii poglądów, ale zawsze będziemy się wspierać i kochać– wyznaje.

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
d3r1tjz

Zobacz także:

[

Szostak niejadkiem? Tego nikt się nie spodziewał! ]( http://teleshow.pl/gid,15443786,img,15443818,kat,1024837,title,Karolina-Szostak-apetyczna-gwiazda-kiedys-byla-niejadkiem,galeria.html )
[

Jej twarz ewoluowała! Tori Spelling jak kameleon! ]( http://teleshow.pl/gid,14494181,img,14494231,kat,1024839,title,Tori-Spelling-Jej-twarz-ewoluuje,galeria.html )

d3r1tjz

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r1tjz
d3r1tjz