RozrywkaMagda Gessler sprzedaje samochód. Niemiecka limuzyna robi wrażenie

Magda Gessler sprzedaje samochód. Niemiecka limuzyna robi wrażenie

Magda Gessler sprzedaje samochód. Niemiecka limuzyna robi wrażenie
Źródło zdjęć: © Instagram.com | Instagram

06.06.2018 16:03, aktual.: 06.06.2018 16:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najsłynniejsza polska restauratorka słynie nie tylko z kulinarnych umiejętności. Jak się okazuje, jest również miłośniczką motoryzacji. Magda Gessler wystawiła właśnie na sprzedaż luksusowe BMW.

"Kochani okazja! Do sprzedania mam moją kochaną torpedę marki BMW. Super cena" - napisała na Facebooku.

Gessler nie podała ceny wyjściowej, jednak używane modele BMW serii 7 to koszt 300 - 400 tys. zł. Choć suma jest zawrotna, gwiazda TVN nie może narzekać na brak pieniędzy. Najsłynniejsza polska restauratorka jest właścicielką 14 restauracji i kawiarni. "Ale Gloria", "U Fukiera", "Gar", "Polka", "Słodko... Słony", "Zielnik" - to tylko kilka sztandarowych lokali gwiazdy. W tych miejscach gościły setki znanych osób, ludzie świata polityki, gwiazdy kina światowego oraz koronowane głowy. Niedawno Gessler pochwaliła się, że otwiera restaurację w Toronto. Magda regularnie angażuje się również w nowe projekty, które sygnuje swoją twarzą.

Prowadząca "Kuchennych rewolucji" ma już na swoim koncie uruchomienie linii produktów spożywczych o wdzięcznej nazwie "Besos". Niedawno w sprzedaży pojawiły się również dżemy sygnowane jej nazwiskiem.

Gessler często organizuje również pokazy, podczas których gotuje. Jedna godzina to koszt rzędu 30 tys. zł. Właścicielka najsłynniejszych loków w Polsce wykorzystuje też swoje zdolności artystyczne. Jakiś czas temu przygotowała nawet projekty ubrań dla siebie i kobiet, które noszą rozmiary większe niż 38.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także