Trwa ładowanie...

Magda Gessler ratuje restauracje!

Share
Magda Gessler ratuje restauracje!Źródło: TVN
d1gmxwn

[

]( http://www.efakt.pl )

d1gmxwn

Magda Gessler to autorka wielu kucharskich książek, a przede wszystkim właścicielka restauracyjnego imperium obejmującego ponad 20 restauracji i kawiarni w całej Polsce.

W programie „Kuchenne rewolucje” gwiazda będzie doradzać innym, jak stworzyć restaurację doskonałą i pokonać kryzys. Po pomoc Gessler zgłosiły się restauracje z różnych zakątków Polski.

ani Magda przyjeżdża do nich na cztery dni i zakasuje rękawy do pracy. Na te dni staje się szefem knajpy. Zagląda do garnków, sprawdza kucharzy, rozmawia z obsługą lokalu, czasem zmienia aranżację wnętrza. Jej opinie nie zawsze podobają się pracownikom, ale Gessler nie wie, co to słowa sprzeciwu. Właśnie dlatego udało jej się osiągnąć tak spektakularny sukces!

To dzięki ciężkiej pracy i rządom twardej ręki jest dziś królową wśród restauratorów. Choć ma nieco kontrowersyjne poglądy na temat prowadzenia własnej firmy, cieszy się ogromnym szacunkiem wśród kolegów z branży. Gessler słynie między innymi tego, że zatrudniając swoich pracowników zwraca uwagę na to, spod jakiego są znaku. Sama jest wrażliwym, nieco chimerycznym rakiem, który nie akceptuje... Skorpionów.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Burzyńska wraca do telewizji!

d1gmxwn

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gmxwn