Trwa ładowanie...
dq43wyo

Magda Cielecka w programie Mołek. "Nie gram dla pieniędzy"

Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. "Mogę grać za mniejsze pieniądze niż powinnam czy zasługuję, jeśli mam na to ochotę" - powiedziała Magda Cielecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Cielecka w programie Magdy Mołek
Magda Cielecka w programie Magdy Mołek (ONS.pl)
dq43wyo

Gościem drugiego odcinka nowego sezonu "W roli głównej" była Magda Cielecka. Magda Mołek, jak zawsze wnikliwe przepytała swojego gościa. Dziennikarka poruszyła głównie tematy zawodowe, a aktorka nie miała problemu, by odpowiadać nawet na bardziej szczegółowe pytania.

ZOBACZ: Cielecka zapewnia: "Nie wybieram postaci pod względem podobieństwa do siebie samej"

Nie jest tajemnicą, że Magda Cielecka bardzo przyjaźni się z Mają Ostaszewską. Obie panie mają duży dorobek artystyczny. Czy pojawia się między nimi zazdrość?

dq43wyo

- Zazdroszczę... Można tak to nazwać. To dobra zazdrość. Maja też ma mi czego zazdrościć. Nazwałabym to raczej dumą i podziwem dla niej. Jak pracuje, jakie role wybiera - powiedziała Cielecka.

Aktorka przyznała również, że nie wybiera ról dla pieniędzy. Mogłaby nawet grać dla idei.

- Nie biorę pod uwagę korzyści majątkowych. Mam pewien komfort i spokój.(...) Mogę grać za mniejsze pieniądze niż powinnam czy zasługuję, jeśli mam na to ochotę.

Wiele gwiazd chętnie poprawia urodę, aby wyglądać jeszcze lepiej. Cielecka kompletnie się tym nie przejmuje.

dq43wyo

- Teraz się tym nie przejmuję. Kiedyś miałam pomysły, żeby nos zmniejszyć. Przychodzi mnóstwo różnych sugestii. Charakteryzatorka, która ma zły dzień lub życie, mówi ci: "Nie wiem, co mam z tym nosem zrobić". I to tak wraca czasem.

dq43wyo

Podziel się opinią

Share

dq43wyo

dq43wyo