Trwa ładowanie...

Magda Cielecka w programie Mołek. "Nie gram dla pieniędzy"

Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. "Mogę grać za mniejsze pieniądze niż powinnam czy zasługuję, jeśli mam na to ochotę" - powiedziała Magda Cielecka.

Magda Cielecka w programie Mołek. "Nie gram dla pieniędzy"Źródło: ONS.pl
dyu1jtb
dyu1jtb

Gościem drugiego odcinka nowego sezonu "W roli głównej" była Magda Cielecka. Magda Mołek, jak zawsze wnikliwe przepytała swojego gościa. Dziennikarka poruszyła głównie tematy zawodowe, a aktorka nie miała problemu, by odpowiadać nawet na bardziej szczegółowe pytania.

ZOBACZ: Cielecka zapewnia: "Nie wybieram postaci pod względem podobieństwa do siebie samej"

Nie jest tajemnicą, że Magda Cielecka bardzo przyjaźni się z Mają Ostaszewską. Obie panie mają duży dorobek artystyczny. Czy pojawia się między nimi zazdrość?

- Zazdroszczę... Można tak to nazwać. To dobra zazdrość. Maja też ma mi czego zazdrościć. Nazwałabym to raczej dumą i podziwem dla niej. Jak pracuje, jakie role wybiera - powiedziała Cielecka.

dyu1jtb

Aktorka przyznała również, że nie wybiera ról dla pieniędzy. Mogłaby nawet grać dla idei.

- Nie biorę pod uwagę korzyści majątkowych. Mam pewien komfort i spokój.(...) Mogę grać za mniejsze pieniądze niż powinnam czy zasługuję, jeśli mam na to ochotę.

Wiele gwiazd chętnie poprawia urodę, aby wyglądać jeszcze lepiej. Cielecka kompletnie się tym nie przejmuje.

- Teraz się tym nie przejmuję. Kiedyś miałam pomysły, żeby nos zmniejszyć. Przychodzi mnóstwo różnych sugestii. Charakteryzatorka, która ma zły dzień lub życie, mówi ci: "Nie wiem, co mam z tym nosem zrobić". I to tak wraca czasem.

dyu1jtb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyu1jtb