Trwa ładowanie...

Maciej Zakościelny wrzucił słodkie zdjęcie z synkiem. Fotka rozczuliła internautów

Maciej Zakościelny jest jednym z najbardziej popularnych polskich aktorów. Aktualnie można zobaczyć go m.in. w serialu "Diagnoza", gdzie gra Michała Wolskiego, chirurga ogólnego i naczyniowego. Ostatnio na swoim Instagramie wrzucił zdjęcie z synkiem, które wywołało falę pozytywnych komentarzy.

Share
Maciej Zakościelny wrzucił słodkie zdjęcie z synkiem. Fotka rozczuliła internautów
Źródło: Instagram.com
d3p0arh

Profile w mediach społecznościowych są miejscem, gdzie znane osoby od czasu do czasu uchylają rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego.

Fotografie z małymi dziećmi niezwykle rozczulają internautów. Tak też było tym razem. Zdjęcie Zakościelnego było tłumnie komentowane przez użytkowników mediów społecznościowych. Nie zabrakło również komentarzy znajomych z planu.

- O rany, jak Wam dobrze!!! Całuję mocno! Odpoczywajcie! Bo już za chwilę...widzimy się w pracy – skomentowała Maja Ostaszewska, która gra razem z Zakościelnym w „Diagnozie”.

Maciej Zakościelny jest w związku z Pauliną Wyką. Szczęśliwymi rodzicami zostali ponad rok temu. W wywiadach aktor wyznawał, że wychowanie dzieci to bardzo ciężki kawałek chleba. Na łamach "Vivy!" opowiadał, że dzień, w którym urodził się jego synek przyniósł wiele dobrego.

d3p0arh

- Liczy się tylko, czy mój syn jest zaopiekowany, szczęśliwy. Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że ojcostwo będzie aż tak mocnym doznaniem. Narodziny mojego syna to był chyba najbardziej szczery dzień w moim życiu – mówił w wywiadzie.

d3p0arh

Podziel się opinią

Share
d3p0arh
d3p0arh