Trwa ładowanie...
M jak miłość
23-02-2011 11:49

"M jak miłość": Łapicki tryskał na planie humorem

Share
"M jak miłość": Łapicki tryskał na planie humoremŹródło: Fakt
d4em2pi

[

]( http://www.fakt.pl )
* Andrzej Łapicki (87 l.) to prawdziwy profesjonalista. Choć po grudniowym skomplikowanym złamaniu nogi nie odzyskał jeszcze sprawności fizycznej, do pracy w serialu "M jak miłość" wrócił z uśmiechem na twarzy*

d4em2pi

Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, aktor cały czas tryska humorem i gra wszystkie swoje sceny, nie prosząc o taryfę ulgową.

Ból nogi, trudności z normalnym poruszaniem się i żmudna rehabilitacja skutecznie popsułyby samopoczucie każdego zwykłego człowieka. Dlatego kiedy w piątek Andrzej Łapicki wrócił na plan serialu Dwójki, wszyscy spodziewali się, że praca z nim nie będzie łatwa ani przyjemna. Jednak wielki mistrz zaskoczył wspaniałą formą!

– Ludzie na planie trochę bali się jego powrotu. Myśleli, że po wypadku Łapicki będzie w nie najlepszej formie psychicznej i ciężko będzie z nim pracować. Ale on od pierwszej chwili ani razu się nie skrzywił, nie narzekał na złe samopoczucie. Wręcz przeciwnie, tryskał humorem i zachowywał się, jakby nic mu nie było – zdradziła Faktowi osoba z planu. Brawo, panie Andrzeju!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Ibisz odmłodniał i spoważniał. Czyżby?

d4em2pi
d4em2pi

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4em2pi
d4em2pi