"M jak miłość": Kupił broń. Zabije się?

"M jak miłość": Kupił broń. Zabije się?
Źródło zdjęć: © MTL Maxfilm

20.12.2011 10:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ciemna uliczka. Marek Mostowiak siedzący w swoim samochodzie. Nagle podjeżdża auto. Bohater wsiada do drugiego pojazdu, by po chwili wysiąść z dziwnym pakunkiem. Wszystko jasne. Marek kupił pistolet. Czy w jednym z najbliższych odcinków *"M jak miłość" popełni samobójstwo?*

Od czasu śmierci Hanki, Marek nie może dojść do siebie. We wczorajszym odcinku "M jak miłość" bohater odwiedził wraz z Anną grób zmarłej żony. Siostra Hanki zaproponowała mu, by wzięli ślub. Mostowiak nie chciał o tym słyszeć. Pod koniec epizodu, zgodził się jednak przyjąć pieniądze, które Anna postanowiła odłożyć jako fundusz dla dzieci Marka i Hanki.

W tym czasie Lucjan i Barbara rozmawiają na temat syna. Kobieta coraz bardziej obawia się, że Marek może coś ukrywać przed rodzicami.

- On ma takie dziwne spojrzenie - wyznała zaniepokojona Mostowiakowa mężowi.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,8478,title,M-jak-milosc,serial.html )**

Podejrzliwa Barbara przypadkowo znajdzie u syna broń. Kobieta będzie obawiać się, że Marek może myśleć o samobójstwie. Na pomoc wezwie swojego zięcia - Tomka. Dojdzie do poważnej męskiej rozmowy.

Mimo przekonywań Tomka, Marek nie będzie chciał oddać zakupionej broni. Mostowiakowi nie w głowie także wizyta u psychologa. Czy mężczyzna będzie miał szansę użyć pistoletu?

Jak podaje "Super Express", nawet jeżeli Marek spróbuje się zabić, to nic z tego nie wyjdzie. Broń przyda się mu natomiast do obrony Kasi, która mieszka od jakiegoś czasu z Mostowiakami w Grabinie. Marek będzie musiał jednak zapłacić za swoją decyzję o użyciu pistoletu...

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,8478,title,M-jak-milosc,serial.html )**

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także