Trwa ładowanie...

"Luck": Widzów czeka kolejny sezon serialu

Share
"Luck": Widzów czeka kolejny sezon serialu
Źródło: HBO
dww4sl9

Dobre wyniki oglądalności pierwszego odcinka serialu *"Luck" sprawiły, że szefowie HBO postanowili przedłużyć produkcję o kolejny sezon. Przewidziano powstanie dziesięciu epizodów, które wyemitowane zostaną w styczniu 2013 roku. Czy nie była to jednak zbyt pochopna decyzja?*

O tym, że serial zostanie odnowiony o drugi sezon, mówiło się już od jakiegoś czasu. Po części związane to było z miejscem kręcenia serialu, którym jest tor wyścigów konnych w Santa Anita. Realizacja produkcji musi odbywać się między kolejnymi sezonami jeździeckimi, dlatego czas w jakim mogą powstawać zdjęcia jest mocno ograniczony. Decyzja o kontynuacji musiała zatem zapaść niemal od razu po zakończeniu produkcji pierwszego sezonu.

Głównym bohaterem "Luck" jest Chester "Ace" Bernstein (Dustin Hoffman)
, który po trzech latach opuszcza więzienie. Za bramą wita go Gus Demitrou (Dennis Farina), jego dawny kierowca i ochroniarz, jak również oficjalny właściciel konia, którego Ace niedawno kupił za dwa miliony dolarów. Tego cennego ogiera trenuje Turo Escalante (John Ortiz)
, wybitny trener o szemranej reputacji. Jego dziewczyną i bliską współpracownicą jest Jo (Jill Hennessy), która pracuje jako weterynarz przy torze wyścigowym.

Oprócz wymienionej wyżej plejady amerykańskich gwiazd, w produkcji zobaczyć można polską aktorkę - Weronikę Rosati.

"Luck" emitowany jest w każdy poniedziałek o godz. 20.10 na kanale HBO.

dww4sl9

Podziel się opinią

Share
dww4sl9
dww4sl9