Kwietniowe premiery TLC

Kwietniowe premiery TLC

05.03.2014 10:56, aktual.: 05.03.2014 11:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

* Wstydliwe choroby: Żywa maska*
Dr Christian Jessen przedstawia niewiarygodną historię Erika, któremu cztery lata temu rak zniszczył pół twarzy. Erik i jego narzeczona Karen próbują znaleźć rozwiązanie, które nie tylko przywróciłoby mężczyźnie normalny wygląd, ale pozwoliłoby także na swobodne jedzenie i mówienie. Specjaliści z University College London Hospital rozpoczynają długi i skomplikowany proces rekonstrukcji twarzy mężczyzny, wykorzystując najnowsze technologie i nowatorskie procedury. Czy zdążą na ślub Erika?

Od czwartku, 3 kwietnia, godzina 21:30
Nieudane operacje plastyczne
Zespół najlepszych brytyjskich chirurgów plastycznych postanawia pomóc ofiarom nieudanych operacji. Kamery telewizyjne zaprowadzą nas na salę operacyjną słynnego oddziału chirurgii plastycznej szpitala Chelsea and Westminster Hospital w Londynie. Zobaczymy, jak lekarze korygują błędy i przywracają pacjentom wymarzony kształt zębów, twarzy, piersi i brzuchów. W pierwszym odcinku poznamy 49-letniego Stephena Dockrella, który chce się uwolnić od nadmiaru skóry, jaka została mu po bajpasie gastrycznym. Monter rusztowań Darren Mills pojechał do Azji po piękne zęby, a wrócił ze zniszczoną szczęką. 50-letnia Kim Brockhurst z Gwent w południowej Walii chciała mieć większe, bardziej sprężyste piersi. Po zabiegu jej biust stał się jednak obwisły i niesymetryczny.

Od czwartku, 3 kwietnia, godzina 22:30
Słodki biznes
Najsłynniejszy amerykański cukiernik Buddy Valastro znowu zaprasza do swojej piekarni Carlo’s Bakery. I tym razem zaprezentuje kolekcję słodkości o niewiarygodnych kształtach i smakach. Rodzinny biznes prosperuje znakomicie. Niektórzy pracownicy odeszli, a ich miejsce zajęli nowi cukiernicy. W tej serii zobaczymy, jak Buddy poradzi sobie z ogromnych rozmiarów słodkim aligatorem o wadze 360 kg, którego zamówiło akwarium w New Jersey. Mistrz wypieków wyczaruje dla swojego syna tort z okazji Pierwszej Komunii. Jednym z najbardziej dziwacznych zamówień będzie ciasto, które zapuszcza wąsy! Buddy nie może się opędzić od nowych zleceń i każdy tydzień przynosi mu nowe wyzwania. Czy cukiernik i jego ekipa wytrzymają tak szalone tempo pracy? W końcu wszyscy są tylko ludźmi.

Od poniedziałku, 7 kwietnia, godzina 20:30

Święte piekło
Flora Jessop jest byłą członkinią Kościoła Fundamentalistycznego Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich (FLDS). Dziś pomaga innym opuścić tę ortodoksyjną społeczność, stanowiącą jeden z najbardziej niebezpiecznych kultów w Stanach Zjednoczonych. Jessop udziela pomocy tym, którzy uciekli i tym, których społeczność Kościoła sama wyrzuciła. Pobudza do działania również ludzi owładniętych strachem, wciąż tkwiących w więzach sekty. W programie Jessop ratuje samotną matkę, której próbę ucieczki udaremniły jej zindoktrynowane dzieci. Przychodzi także z pomocą nastolatce, którą rodzina obiecała jako drugą żonę mężczyźnie trzy razy od niej starszemu. Flora i jej mąż Brandon, również były członek FLDS, ujawnią nam mroczne kulisy tajnych praktyk i przedsięwzięć Kościoła z nadzieją, że uda się zdemaskować sektę krzywdzącą tak wielu ludzi. Czy krucjata Jessopów zakończy się sukcesem?
Od środy, 30 kwietnia, godzina 22:30

Źródło artykułu:TLC
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także